şükela:  tümü | bugün
  • hayvana eziyet edenin vicdan duygusu ve empati kurma yetisi yoktur. ayni sey katiller ve tecavuzculer icin de gecerlidir. ıskence ve eziyet edenlerin en agir sekilde cezalandirilmasi temennisi ile destekledigim kampanyadir.
  • bir kedinin insan dostu olarak sonuna kadar desteklediğim kampanyadır.
  • tecavüzcüsü serbest bırakılan emre mezarında adalet bekliyor. başlığında sadece 5 entry var #emreiçinadalet
    (bkz: emre icin adalet)
  • (bkz: #93756191)

helal kesim tanımı şayet kanunlarda varsa değiştirilmeli ve şoklanıp bayıltılarak kesilen hayvanları tüketebilmenin önü açılmalı.

diğer tüm ritüelleri gibi helal kesime kafayı takmış çok şükür ki sayıları her geçen gün giderek azalan nüfusun bağnaz kısmı bu işkenceye devam edecek hiç kuşkusuz.

ama avrupa normlarına göre kesim ve tüketim talep edenler için kanunlar gerekiyorsa revize edilmeli, bu talebe cevap verecek arz acilen yaratılmalı. ben markete gittiğimde şoklanarak/bayıltılarak kesilmiş hayvan ibaresini görüp tercihimi bu yönde kullanabilmeliyim.
  • göt ve meme içermediği için ekşicilerin dikkatini çekmeyen konu.
  • cumhurbaskani reisin cikarmakta gec bile kaldigi yasadir. kisasa kisas uygulanmali. evet. cezanin karsiligi hapisin yaninda o hayvana yapilan eziyetin aynisi olmali. bu kadar pislik bir toprakta yasiyor olmak utanc verici.
  • acil şekilde işleme alınması gereken talep. gerçekten ülkede belki bir gıdım iyi bir şey olur.
  • desteklediğim kampanya. para cezası değil, hapis cezası değil, hayvan düşmanlarına idam istiyoruz. hatta işkenceyle ölüm. ciddiyim.
  • kendini diger canlilardan daha ustun goren hayvanlari engelleyebilir, sayilarini azaltabilirsek mesele kalmayacak.

agaclar dahil tum canlilara kiyanlar cezalandirilmali.
  • çok ağır cezalar getirilmeli. çok sapkın bir millet oluyoruz yavaş yavaş. artık buna dur denmeli.