1. geberiyorum ben bu belgesele,şempanzelerin seks hayatını anlatırken şöyle bir cümle kurmuşlardır:

"şempanzeler için hiçbir şey farketmez,aralarındaki ilişkilerde eşcinsellik mevcuttur,doğal bir kamasutradır,anal seks,doğal seks,oral seks,karşılıklı mastürbasyon,erkek ya da dişi olmanız farketmez,yaşıyor olmanız yeterli."

(bkz: nefes alsın yeter)
  2. bu hafta erkeklerdeki testesteronun neler yapabileceğini işliyoruz,yine yadırmaktalar.
  3. domuz mesela çok modern yaşar seks hayatını..tavuk daha sosyalist, köpek ise çılgın bir anarşisttir.
  4. national geographic'in bir ara dellenip sabahın bir körü tekrarlarını verdiği belgesel. abicim ben en son mega yapılar'ı izliyordum, gözümü bir açtım bütün safari tren yapmış gidiyor..
  5. bence en iyisi homo sapiens'in seks yaşamı. hem belgeselleri de daha heyecanlı oluyor. ama national geographic'in bu konuda bir çalışması yok sanırım.
  6. her ne kadar çok detaylı bilgimiz olmasa da, tüm bilgimiz belgeselci adamların çalı/çırpı arasından röntlemesi sonucu ortaya çıkan bulgular ise de;

bir tek yunuslar zevk için sevişiyormuş işte, diğerleri bildiğin memur zihniyeti..

odun gibi yatmalar, işi bitince kıçı devirip bozkırı seyretmeler falan..

hayvanların seks yaşamı hakkında bilgi verin