şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şehir olarak konya adı veriliyor.

https://www.instagram.com/…heet&igshid=cyylq8grj3s0

ilgili video yukarıda,hayvanların su içmesinden rahatsız olan insanlar su kabını fırlatıyor. videoyu çeken arkadaşa tacizleri ise videoda belli zaten. bu video hukuki bir video değil,bu video toplumsal sorunla alakalı. insanların giyiminden,şehrinden ziyade çözümle alakalı şeyler yazılması daha doğru bence.

düzenleme:bazı noktalama işaretlerini düzenledim
  • iyiliğin ve hoşgörünün başkenti konya'da çekilmiş olan video. bir kap sudan rahatsız olan türbanlı bacılar içerir. gündem olmalı.
  • işte bunlar bir de allah korkusundan müslümanlıktan bahsederler.keşke siz hiç su içmeseniz de hepinizden kurtulsak.bu vatana,millete hiçbir faydası olmayan ve asla da olmayacak canlılar bunlar işte.
  • hayvanlara karşı gösterdikleri hoşgörü, karşısındaki kişiye olan üslupları, kılık kıyafetleri falan nereden baksanız dinlerini götlerinden anlayan kadınlar içeren video. o beyinle nasıl iki ayak üzerinde duruyorlar o daha şaşırtıcı bence.
  • hangi partinin müritleri acaba.
  • ben burada kadın falan göremiyorum.. kadın insan türünün 46,xx karyotipi olan cinsine denir. insan türüne ait görebildiğim tek örnek sanırım konuşan ve aynı zamanda çekimi yapan kişi..
    hayvanlar için konmuş su kaplarından sen ne istiyorsun acaba?? gözünü nefret bürümüş.. o kadar çirkinlik akıyor ki.. bir şey diyemiyorum.
    her alanda mücadele ediyorsun, manyak ablalarla, park görevlileri ile, apartmak görevlileri ile ve hatta kimse yanlış anlamasın ama bunu plastik toplayanlar da çok yapıyor. hadi onların ekmek teknesi, alıp atıyorlar diyelim.. bu teyzeler ne ayak, nerenize battı zararsız su kapları?
    hayvan ve insan severlerin işi bu türkiye'de çok zor. sadece hayvanlara değil, yoldan geçen düşkün birine yardım edersin yan taraftan arkadaşların çemkirir '' ay yaklaştırma bunları'' diye. kediye köpeğe bir şey verirsin, karşıdan gelen teyze çemkirir ''alıştırmayın bunları'' diye. vicdanlı olmanın bedeli gerçekten ağır oluyor, sürekli rahatsızsın..
  • size küfretsem az gelir orul orul orospular sizi bak yine sinirlendim. bu hayvanlar size ne yaptı amk yobaz insan israfları ? götünüze girsin o su kapları bir yudum suya muhtaç olun amk pislikleri. müslümanı bırak insan değilsiniz siz. umarım ailenizden akrabanızdan birisi şu başlığı görür size izler ve götünüze girsin yorumumu okur da içinize oturur bunlar .
  • güvercini şemsiyeyle dürten adamın müritleri,
    ne bekliyordunuz ki ??

"köpek olan eve melek girmez" kafaları...

ne insana,
    ne hayvana,
    ne ağaca,
    ne çiçeğe,
    ne doğaya saygıları var...

ama çok müslümanlar, zinhar bira falan içmezler, yaratılanı da severler yaradandan ötürü.

yersen...
  • yav evveliyatını sikeyim, kimseye zararı dokunmayan hayvanların içeceği 5 yudum su kabının yerini dert edip de o suyu döken kadının yarattığı olayın evveliyatını bilsen ne olur bilmesen ne olur? neymiş oraya değil de karşıya koysunmuş; içmiyorlar orada diyor videoyu çeken adam. ne olur yani kap orada dursa? götünüze mi girer? keşke girse.