şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: zoofili)
 • aktif cogunlugunu i$i gucu olmayan 40 ya$ini a$mi$ menapozlu hanfendilerin olu$turdugu gurup. (bkz: panter emel)
 • dikran masise göre kadinlar dört hayvani severler:
  -kapidaki jaguari,
  -gardroptaki vizonu,
  -yataktaki bogayi ve
  -bütün bunlari saglayan esegi
 • hayvanli porno du$kunleri
 • (bkz: caponsever)
 • (bkz: ölüsever)
 • "hayvan sevmeyen insan sevmez" gibi komik bir cümleyi slogan haline getirip kendine hayvan dostu, hayvan hakları savunucusu, sevgi dolu insan gibi sıfatları yakıştıran bu insanın yaptığı aslında kedi-köpek sevmekten öteye gitmez, gidemez. sorarım size, sivri sinek bir hayvan değil midir? kara sinek bir hayvan değil midir? örümcek nedir peki, böcek nedir?

  umrunda olan tek şey kedi-köpek sevmek olan bu insanın sinekler, örümcekler ve bunun gibi sevimli görüntüye sahip olmayan hayvanlar zerre kadar umrunda değildir. yani nedir hayvanseverlik? koca bir yalandır. hayvansever nedir? o da yalancıdır.

  kediye-köpeğe tonlarca para harcayan, harcamayanı insandan saymayan bu şahsiyet bilmelidir ki yeryüzünde milyonlarca yardıma muhtaç insan vardır. işte hayvansever kişi, parasını bu insanlara yardım etmek yerine hayvana harcayarak kendi sloganıyla çelişmektedir.
 • hayvanları seven kimse. bu kisiler genellikle kedi, kopek yada kus besler, dısarıdaki kedi ve kopeklere yemek artıklarını vererek onlara bakar. imkanı olanlar yaralı,sakat bir hayvan buldugunda onu veterinere goturur, evine alır (bu arada sivrisinek,karasinek, orumcek hayvan degildir)
 • kesinlikle var olmadığına ya da pek bir azının hayvansever sıfatını doğru anladığına inandığım insan türü.
  bunların çeşit çeşit türevleri vardır..kuş sever köpek sever vs...
  kuş severler bu hayvanları öyle çok severler ki tüm ömürlerini ortalama bir metrekarelik kafesin içerisinde geçirmeye mahkum ederler.bu artık bir gelir kaynağı olduğu için , nadir kuşlar doğadan toplanmakta veya çiftliklerde üretilmekte , bu sevgi dolu! kuşsever insanlara satılmaktadırlar.oysa kimse gidip kuş satın almasa ne bu meslek dalı olur ne de kafeste kuş.
  şahsen kuşların sizi pek sevdiğini zannetmiyorum.
  kedi , köpek severler daha da sevgi dolu! insanlardır.bunlar koskoca hayvanları * ufacık evlere hapseder çok rahatsız ediyo diye kısırlaştırırlar.
  ulan ben senin şeyini tutup buriyim bak bakiim sen ne oluyosun...ibiş..
  kısacası siz bu hayvanları değil kendinizi seviyorsunuz...belki o yumuşak tüylü şeyleri mıncıklamayı ,belki komik hareketlerini ,belki şirin görünüşlerini olmadı size güven vermelerini ya da yalnızlığınızı unutturmalarını seviyorsunuz.
  ama onları değil...
  şimdi evinde hayvan besleyenler çok kötüleyecek bu yazdıklarımı.buyrun kötüleyin gerçekler acıdır..
  not : bu yazı evinde bilimum kuş , kedi , kurbağa ,kaplumbağa ,balık beslemiş biri tarafından yazılmıştır.*