şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir sözlük yazarı, hoşgelmiş. son derece kibar bir insan. dün beraber lol oynadık, yasuosu da pis hani.
  • redkitin neden sevgilisi yok adlı aktroll tarafından satın alınmış bir aktroll yan hesabıdır.

7/24 ak parti güzellemeleri yapmak ve millet ittifakına iftiralar atmak dışında hiçbir işe yaramayan hesaptır.

özetle çöp, engelle geç.
  • bu oktroller böyle dediklerine göre doğru yoldayım demektir.ben de redkitin neden sevgilisi yok gibi vatansever ve doğruları söyleyen birisiyim.yan hesap demişsiniz ama elhamdülillah bildiğiniz müslüman kardeşiz çok şükür.
  • eski leşlerim bellum omnium contra omnes ve lforliseli tarafından ben zannedilmiş, kibar ve boktroll taifesine tane tane insan gibi anlatmaya çalışan yazar. yukarıdaki yazarlara nasıl çaktıysam* adamlar her yerde beni görüyorlar :))) hayvansevercoksever de bana mesaj atmış “hocam seni ben zannediyorlar.” diye. ulan stilimizden de mi anlamadınız, o lovely seviyor ben hard :))) ya bu chpkk taifesi gerçekten çok paranoyak. bir yalan uyduruyorlar, önce kendileri inanıyorlar, sonra ahaliyi en sonda da “bu kadar insan bunu söylüyorsa yalan olamaz.” deyip kendileri de inanıyorlar. he benim yan hesabım he :))) sabah sabah gülesim yoktu hiç :))
  • sahte redkitin * entrylerini favlasın diye yanında gezdirdiği kuçu kuçu olan aktroll hesabı.