şükela:  tümü | bugün
 • iphone için uygulaması olan bedava sms servisi. seviyoruz.
 • steven soderberghin yönettiği ve daha önce adı knockout olarak açıklanan ama haywire olarak değiştirilen henüz gösterime girmemiş film.
  kadroda gina carano, ewan mcgregor, michael douglas, channing tatum, michael fassbender, antonio banderas, ve bill paxton var.
 • 20 ocak 2012'de amerika'da vizyona girecek olan soderbergh filmi...

  görev sırasında ihanete uğradığını düşünen kadın bir özel harekat timinin intikam hikayesi anlatılıyor(muş) filmde.
  full aksesuarlı bir aksiyon görünümünde bir film.

  fragmanı ve posteri de burda:
  http://www.bakiniz.com/…-haywire-steven-soderbergh/
 • türkçe alt yazılı fragmanı için (bkz: http://sinefabrik.wordpress.com/…011/07/26/haywire/)

  bir kadın ihanete uğruyor ve intikam alıyor. aslında tam angelina jolie'lik filmmiş.
 • az önce bitirip geldim.
  çekilecek çile değilmiş.

  ne ewan mcgregor'ın, ne michael fassbender'in, ne antonio banderas'ın, ne de red alert 3'teki canımız ciğerimiz natasha'yı canlandıran gina carano'nun varlığı filmi kurtarabiliyor.

  halbuki ne hayallerle gitmiştim, ewan mcgregor'ın kötü adam performansını feci merak ediyordum. rezil bir senaryo, rezil oyunculuklar, rezil bir son... ulan afyon mu verip oynattınız bu adamları ya? niye hepsi donuk. ölü gibi?

  en keyif aldığım film türü haksızlığa uğradıktan sonra alınan sağlam intikam konulu olanlardır. hele ki baş kahraman kadınsa daha da ilgimi çeker. ama bu bile kurtarmaya yetmiyor. senaryo öyle boktan yazılmış ki, sizin sempatinizi kazandığı takdirde anlam kazanabilecek filmde gina carano'ya zerre sempati beslemiyorsunuz. du bakali n'olcak diye bekleyip duruyorsunuz, bi skim olmuyor.

  olumlu olarak söyleyebileceğim tek şey yakın dövüş sahnelerinde gaz müzik kullanılmaması olmuş. gerçekçiliği bir nebze artırmış. ancak filmin geneli öylesine kötü ki, gitmeyin, gitmek isteyene engel olun. indirip izlemeye bile değmez.
 • bugün izledim, hiç beğenmedim, bomboş, berbat bir film olmuş.

  halbuki büyük beklentilerim vardı filme dair, harika bir kadro, ewan mcgregor kötü adam olacaktı ve çok da iyi olacaktı emindim. michael fassbender vardı, antonio banderas vardı, gina carano vardı, e yönetmen de steven soderbergh, kötü bir film olma ihtimali yoktu.

  varmış. çok kötü oyunculuklar, berbat bir senaryo, kötü bir kurgu, berbat dövüş koreografileri. bu kadar potansiyele sahip olmasına karşın bu kadar olmamış bir film izlememiştim uzun zamandır. soderberg nasıl film yapılmaması konusunda ibretlik ders olacak bir film kotarmış.
  hadi diğer oyuncuları bırak ewan mcgregor bile kötüydü ki hep bunun imkansız olduğunu düşünmüşümdür.

  illa izleyecekseniz bekleyin malum ortamlarda yerini alsın. o zaman bile izleyecek daha güzel şeyler bulunabilir. hiç tavsiye etmiyorum haywire'ı.
 • haywire başlığını görmemle birlikte gözümün önüne şu geldi nedense..
 • bugün ömür gedik'in zeki demirkubuz'un son filmi hakkındaki övgü dolu yazısını okuyunca yeraltı'dan tiksindim. ama sinemaya da gitmek lazım diye yönetmen ve oyuncuların ismine bakarak bu filmi seçtim. evet, çok kötü bir film. bu kadar meşhur ve iyi oyuncuyu bir araya toplayıp bu kadar kötü bir film çekmek zor olsa gerek. hele o dövüş sahnelerinin kötülüğünü anlatacak söz bulamıyorum.