şükela:  tümü | bugün
 • dünyanın en fazla feyki olan insanı kendisi. güzelliği ayrı bir konu
 • (bkz: meme)

  fotoğraflarına bakınca başka bişe görmedim. keşke başka şeylerinle ön plana gelmeye çalışsan be güzelim. ama güzel memeler.
 • baya, bildiğin güzel değil lan. güzel olmadığının da farkında olsa gerek fiziğine yüklenmiş.
  bir şeyi gizlemek için başka şeyi ön plana almak gerekir.
 • kim olduğunu bir türlü anlayamadığım kişi.
  sadece "meme" üzerinden ünlendiyse yazık.
 • eski sevgilimden güzel olmayan kişi.
 • tam olarak ne is yaptigini anlayamadigim disi. hayir, gayet siradan birine de benziyor. sokaklar buna benzer kizlarla dolu.

  ayrica bu ne amk, lise kantini mi lan burasi. bizim asagi mahallede nejla abla var. memeleri falan d cup. ben de onun basligini acayim bari.
 • çocuk,bildiğin daha çocuk.
  yani bakıyorum deminden beri resimlerine yazdıklarına,kimse yanlış anlamasın bağnaz bir insan değilim kesinlikle ama bu kızın annesi babası veya bir büyüğü yok mu?kızım ne yapıyorsun,götünle başınla ünlü olmaya mı çalışıyorsun demiyor mu buna.babişko babişko diye resimlerini eklemiş,adam hep gülüyor zaten.kızın twitterda 3000 takipçisi var,facebookdan güya hayranları var ve bu kızın görebildiğim bir icraatı yok(varsa mesaj kutumu yeşillendirsinler)adını feriha koydumda bir sahnede görülmüş ama zaten kız ondan önce daha yeni olgunlaşmış vücuduyla kitleleri arkasına almış.anne olacak belki bundan 10 15 sene sonra,o zaman kendi kızına bak kızım burda eteğimi açarken,burda sinek ısırdı bahanesiyle iç çamaşırımı erkeklere gösterirken mi diyecek.bir yerde 93 lü bir yerde 95 li yazıyor ve bu pozlardan sonra kızın offical fan page i oluyor.açmış sayfayı fun page diye ordada resimler dönüyor.ben anlamıyorum babişkonun mezhebi çok mu geniş,yoksa açık görüşlüyüm,bağnaz değilim diyen ben mi geri kaldım,gerçekten anlamıyorum.
 • abazalığı ve yokluğu bir kenara bırakırsak:
  -şurda dursun şimdilik
  +ööaağğğrrhhh
  -sakin ol canım, sakin ol yavrum.
  2 sene bilemedin 3 sene içinde, yüzündeki ergen şirinliği kaybolacak, göz kalemine abanacak da abanacaktır.

  kezbanlığına değinmiyorum, zira bu kadar ilgi görüyor ise btn erklr bni skmk istyr yha .s.s modundadır.

  -gel yavrum geri sen.
  +ööaarhğğ

hesabın var mı? giriş yap