• deniz yıldız'ı dizisinde artık olmayan oyuncudur.. ee sen başrol oyuncusundan daha güzel olursan olmaz tabi..

edit: caps'de koyalım tam olsun..
  • televizyon karşısında uyuklayarak geçirdiğim bir günde gördüm bu kızı. kalbim seni seçti'nin bir bölümüydü. aşık olduğu çocuktu heralde onun evini boyuyordu o sahnede bir gülüş yaptı ben hayatımda bu kadar güzel gülen bir insan daha bugüne kadar görmedim. gerçek hayatta sevgilisi heralde dünyanın en şanslı erkeği. bazen düşünüyorum bu kızlar da aldatılıyor mu acaba diye.
  • evlenip çoluk çocuğa karışan tuba büyüküstün'ün yerini doldurması en muhtemel oyuncu.neredeyse onun kadar güzel.
  • geçen atv'de abuk sabuk bir dizide gördüm. 60'lar türkçesiyle arabaları tekmeliyordu. yanında da tipsiz bir velet vardı. ya hep bundan bi' tane alıp beslemek istedim ey sözlük haklı. yani ellerimle yediririm o derece. ki ben öyle bir insan değilim yani. hatun pek tatlı-şirin-güzel ve seksi. çok hoşta bir gülümsemesi, gülmesi var. yirim yirim.
  • uzun zaman sonra uçurum'da gözüküp içimizi ısıtmıştır. tek bölümlük gibi duruyor ama olsun, bize bu da yeter.
  • rol aldığı dizilerde ki performansı ile yükselmeye devam eden kadın oyuncu. hala olması gereken yerde olduğuna inanmıyorum ama zaman da gerekli tabi yol almak için. günün birinde bir sinema filminde rol aldığını görmek hiç şaşırtıcı olmayacak.

içinde yer aldığı projelerde bugüne kadar kısmen geri planlarda yer aldı. temmuz ortasında başlayacak "ustura kemal" dizisinde ne yapacak, ne edecek merakla beklemekteyim.

bu arada tuan tunalı ile olan birlikteliğine dolu dizgin devam ediyor.
  • neden hala parlayamadığını merak ettiğim güzellik. kalbim seni sectideki diger hatundan kat kat guzel olmasina ragmen hep arka planda kalışı oldukca sinir bozucu.
  • şu aralar beni affet isimli gudik star tv dizisinde arz-ı endam eyleyen güzellik.
  • evli olduğu öğrenilince yüreğe bir öküz oturtan* celebrity crush lardan. olm bu nasıl bir güzelliktir ya. nasıl tatlı bi gülümsemedir. bildiğin karamelli çikolata. yeni evlenmiş bir de sanırım. hiç olmadı bu. en azından beni görmeden evlenmeseydi.* yalnız işin ilginci daha önce yazıldığı gibi hala beklenen çıkışı yakalayamamış olması. alelade bir günlük dizide ne işi var böyle bir güzelliğin. yok mu hiç yapımcı, yönetmen, senarist. cast olaylarını kim ayarlıyorsa artık. yok mu kendisini gören. ulan hazal kaya'nın bile o kadar dizisi filmi var. oyuncuda çok kalite arıyormuş gibi yapmayın lan işte, (ki bence oyunculuğu kötü değil). mahrum etmeyin bizi kendisinden. kardeş payı gibi şöyle izlenebilecek bi dizide görelim. gerçi öyle bir dizi var mı başka, o da ayrı konu.
  • cumartesi gunu gunahkar dizisi cekimlerinde yakindan gordugum ve guzelligi karsisinda saygiyla egildim kisi.

clio'ya binmese iidi
hesabın var mı? giriş yap