şükela:  tümü | bugün
  • gece gece beni dumura uğratan olmayan kapaktır efendim. bildiğin sagopa kajmer'in punch lineları gibi olmuş.

--- spoiler ---
    ‘shameless’ın başrollerinden fiona’yı canlandıran emmy rossum, dizinin türkiye uyarlaması ‘bizim hikaye’nin tanıtımını izleyince alaycı bir tweet attı.

fox tv’de başlayacak olan ‘shameless‘ın türkiye uyarlaması ‘bizim hikaye’nin tanıtımı dün yayınlanmıştı.

dizinin tanıtım videosunu twitter hesabından paylaşan rossum, “bu türkiye’deki fiona ve jimmy steve mi? ve bu da bebek liam ve bozuk çamaşır makinesi mi?” diye yazdı.

dizinin başrol oyuncusu hazal kaya ise ünlü oyuncuya “evet biziz. istanbul’dan” yazarak cevap verdi.
    --- spoiler ---

kaynak

edit: kapak yazmama takılıp alay etmeye çalışan cahil insanlar olmuş. sanki bu algıyı ben oluşturmuşum gibi davrananlar zahmet edip linke tıklasınlar.

yetinemeyenler için kaynak 2
  • (bkz: ver mehteri)
  • ulan keşke şu uyarlama tv yerine internet dizisi olarak yapılsaydı. +18 ibaresi konulup yayınlanabilirdi internetten. her olayda olduğu gibi güzelim diziyi de batırıp çevirdik yazık. diziyi resmen yaprak dökümü kıvamında çevirmişler, şu dizi de bile dramın dibine vurulmuş oha ya.
  • yememiş. yese yapardı. ezik ezik konuşmuş.

"ıstanbul'dan. anlarsın ya hani. bak bu da makine. bozuk evet. indesit sfdsssdaas" tarzı saçma sapan bişey. kadın manhattan'dan kapağı koyuyor. sen artık esenlerde tutarsin.

ıstanbul'dan. çok istanbul ama.
  • şov yapsa kezban olacaktı, sıradan davranınca da ezik olmuş haliyle..
    dostum burası ekşi sözlük, ne bekliyordun?
  • aslı"hahaha yes we are, straight out of ıstanbul"olan tweet.
    adını kapak koyduysaniz bilemem ama bana göre girişim dahi yok.link