şükela:  tümü | bugün
 • bugün doğan şahin'le "aşk ne demek, kim kime neden aşık oluyor? " konulu harika bir söyleşiye imza atmış olan gazeteci. bundan böyle takip listemde. ne yazsa okurum.
  diğer söyleşileri için buradan buyrun.
 • en son yeni akit'in genel yayın kooordinatörü hasan karakaya'yla bir röportaj yapmış. soruların çoğu o kadar yerinde ve seçilen sözcükler/kavramlar o kadar iyi ki karakaya'nın verdiği cevaplara bakınca bu sorular bu adama sorularak heba edilmiş diye düşündüm. adamın soruları anlayabildiğini bile sanmıyorum. kadının emeğine yazık olmuş diye düşündüm. bilmiyorum belki de hasan karakaya'nın leş düşünce sistemini daha iyi ortaya koymuş böylece.

  hasılı bundan sonra imzasını gördüğüm her röportajı okurum ben.
 • son mehmet betil roportaji, sordugu sorularla ve konuya kapsamli yaklasimiyla, gazeteciligin nasil iyi bir sekilde yapilabilecegine dair cok guzel bir ornek sunmus olan kisi.
  taraf gazetesi etrafindaki tartismalari, tam olarak tum boyutlariyla verebilmeyi sorulari uzerinden basarmasini, sirf karsisindaki kisinin rasyonel aciklamalarina borclu degiliz. bizatihi ozvaris'in genel cerceveyi cizmekteki yetenegi nedeniyle boyle guzel ve okunasi bir soylesi ortaya cikmis.
 • t24'deki söyleşilerini ilk okuduğumda... -o kadar güvenli, birikimli, isabetli, konuya hakim sorular yöneltiyordu ki- doğrusu müstear bir isim zannetmiştim; 'doğan akın' ya da 'aydın engin' olabilir kılıklı şeyler düşündüğümü bilirim. :)
  - halt etmişim.

  - son yıllarda okuduğum en iyi söyleşilerin gazeticisi.
 • bir vesile sohbet etme imkânımız olan; adı güzel, aklı güzel, huyu güzel, yüzü güpgüzel insandır.
 • yaptığı röportajlarla t24'te "röportaj nasıl yapılır" dersi veriyor.
 • mustafa mutlu'nun sinirlerini bi güzel bozmuş gazeteci. kendisini biraz daha sevdim.

  (bkz: http://t24.com.tr/…-izlediler-ensest-patladi/241842)
 • mustafa mutlu ile röpörtajına bakarsak resmen kötüniyetli olarak adlandırabileceğimiz gazeteci. mutlu'nun ''ensest'' ve ''uzanlar'' konusunda sölediklerinin yenilir yutulur olmadığını kabul etmekle birliktei hazal özvarış röpörtaja baştan karşısındakinin düşman ve yok edilmesi gereken biri olduğu düşüncesiyle oturmuş gibi geldi bana. mustafa mutlu, şu medyada vitesi en yukarıda tutan kişilerden biri iken yazılmamış neredeyse her şeyin sorumlusu kılmak ve adamı para delisi gibi göstermek benim gözümde kötü niyettir.
  özvarıştan şimdi t24 ve doğan akın ile ilgili yazılar ve röpörtajlar bekliyoruz. malum mustafa mutluyu zamanında benzer şeyleri yap(a)madığı için ahlaksız bir adam gibi gösteriyor.
 • mustafa mutlu röportajından anladığım kadarıyla kendisi bir sabır taşıdır. helal olsun diyorum burdan kendisine.