şükela:  tümü | bugün
  • adını sen koy dizisinde zehra karakterini canlandırmakta olan duru güzelliğe sahip kız.
  • elidor miss turkey 2015 yarışmasında 3. olan. trt 1 de yayınlanan adını sen koy dizisinde zehra karakterini canlandıran oyuncu.
  • beni kanser eden ama annemin çok sevdiği zehra karakterine can veren oyuncu.
    (bkz: adını sen koy)
  • dizideki zehra karakterine cuk diye oturmuş başarılı bir seçim fakat kesinlikle insanı kanser edecek bir oyunculuk yeteneğine sahip hanım kızımız. senaryonun da büyük etkisi var tabii. ağlamasını hiç mi hiç beceremiyor, bu konuda kendisini geliştirmesi gerekiyor.
  • podyumdan inen setlere yürüyo, sonra biz de bunlara oyunculuk sıfatını veriyoruz. bir diğeri de bu yeteneksiz kızımız. yahu anladık para kazanıyosun güzel de, bize acı ya, oyunculuk izlemek istiyoruz biz ekranlarda.
  • güzel kadın, vasat oyuncu.
  • selma ergeç ile benzer.
  • ilk kez, bir umut yeter dizisinde gördüğüm oyuncu. kız ekrana gelince nefes almayı unutuyorum.

yeteneksiz denmiş de; bu işler, oynadığın rolün de çok büyük etki taşıdığı işler. berbat bir oyuncu değildir. yeteneklerini henüz takdir edebileceğimiz bir rolde de oynamamıştır.
  • kimin torpillisi olduğunu merak ettiğim oyuncu.
    mankenmiş önceden. ne güzelliği var ne oyunculuğu. ne iştir anlamadım.
  • anneannemin ve teyzemin hayranı olduğu güzel oyuncu. bir tanıdık bulup anneanneme minik bir video çektirmiştik sağolsun kırmadı.
    bu kıza çirkin diyen gözlerini kontrol ettirsin bence. ilk defa halka dizisi ile güzel bir projede oynuyor ve oyunculuğu ilk defa kendini belli ediyor. doğru kadro, iyi cast bu kadar önemli işte.