şükela:  tümü | bugün
  • bantta fotoğraflarına rastlayabileceğiniz.

http://iles.deviantart.com/
  • k derginin vazgeçilmez yazarlarından görmediğim ama kızıl saçlı olarak tahmin ettiğim saygın hanımefendi
  • bir zamanlarin frankofon feylesofu, beyoglu'ndan ithaca'ya transfer olmus ama sonra beyoglu'na geri donmus tasarimci, starlarin tur rehberi ve bir de bohemian blogger'i istanbul'un ve ona dair seylerin.

voici: http://hazalyilmaz.com/anlamarama/
  • sitesini yenilemiş, çokta güzel yapmış.. ayrıca artık sabah gazetesinin pazar ekinde de yazıcakmış..
  • sabah' a yazdığı ilk hafta tanıştım yazılarıyla ve bloglarının bağımlısı oldum. her biri olağanüstü enerjik, samimi.
  • istanblogger.
    blog'u anlamarama 2010'un en hit blogudur - 2010 blog ödülleri kultursanat birincisi olmus daha yeni.
  • hımm, biraz eski kafalı olabilirim, ama blog'una time out alternatifi olarak, sadece mekan- yemek- eğlence önerileri için göz atıyorum, samanlıkta iğne aramak gibi, dört koldan boca ettiği kişisel rabarbasının içinde bulamıyorum. işi gücü şehri gezmek olan bi kişinin -yalnızca- önerilerinden yararlanmak istiyorum, aşk hayatı sayıklamalarıyla ilgilenmiyorum, yalnız olmadığımdan eminim.
    bu blog meselesinde zurna'nın ses çıkardığı yer burası bence. kişiselliğin dozu. okuyanın özdeşleşemeyeceği ayrıntıda bir kişiselik, varolan kıymetli içeriği seyreltiyor. (bkz: bir çuval incir) hikayesi.
    edit: imla
  • blogunda bulunan berlin rehberi küçük de olsa işe yarar bilgiler barındırmaktadır.
  • bugün twitter'da eksisozluk'e laf etmis. halbuki ben kendisini twitter'dan gayet dikkat ve merakla takip ediyorum.
    hakkında entry girsem diyordum ki o benden önce davranıp bizden bahsetmiş.
    özellikle haftasonu tavsiyelerini beklediğim ve okuduğum blogger diye de tanımımı yaparım.
  • iyi bi gezi yazari olabilir, fakat sponsora ihtiyaci varmis..
    sitesindeki yazim yanlislari falan umrumda degil. ben bu kizin sayesinde berlin de cok guzel yerlere gittim, anna blume diye bi yerde degisik seyler yedim, mis gibi kokan caylar ictim, bu cafeye gitmem etrafindaki degisik caddeleri ve semt pazarini kesfetmeme vesile oldu, 100lerce biranin satildigi bi bara gittim, her bira nasi uzerinde kendi adinin yazdigi bardakla servis edilir, sastim kaldim.
    yetinmedim hasta hasta white trash e gittim, yine olsa yine giderim..
    yaptigi sey kiskanilabilir, cunku onun isi bizim ancak is disi zamanlarimizda yapabildigimiz sey, yani gezmek ve yazmak, ama onerilerinin hakkini da vermek lazim.
    sirada blogundan copy paste notlarla paris i gezmek var, tatmin garantili gibi bi sey...