şükela:  tümü | bugün
 • yardımcı rollerin hakkını veren sağlam oyuncu, duyarlı insan.
 • son dizisi analar ve anneler'de "nerede oynuyordu ya" dedirtebilecek kadar medcezir'deki sosyete güzeli tiplemesini arkasında bırakmış, hatta unutturmuş oyuncu. afferin yani türk dizi sektöründe görmeye pek alışık olmadığımız marjinal bir hamle yapmış. analar ve anneler'i doğru dürüst seyrettiğim söylenemez ama binnur kaya gibi bir yetenekle bayağı bir karşılıklı sahneleri olacağı belli, oyunculuğunun kalitesini o zaman göreceğiz...
 • bir anda sicrayarak hayatimiza dahil olan yetenekli oyuncu.

  soyle bir sey var ki kendisinde sanki hic hirs hicbi zorlama yokmus gibi geliyor bana. yani sanki olursa olur olmazsa olmaz seklinde dusunuyor gibi. ayyapim gibi basarili bir yapim sirketiyle basladi kariyerine hem de kivanc tatlitug'la oynayarak!

  boyle korkusuz kizlari cok seviyorum. kendi degerinjn farkinda olan kimseden ve hicbir seyden korkmayan kendine guvenen, ben yapabilirim evet diyen kizlari...

  o adamla oynarken titremedi dizleri, ben yapamam demedi. aman ben kimim ki daha dogru duzgun isim bile yok beni kim secer ki demedi. gitti aldi o isi. belki biri onerdi, bugra gulsoy soyledi yonetmene filan da dediler. bilemeyiz tabi. sonuc olarak iyi oynayip ayni yapim sirketinin uc isinde daha yer aldi mi? aldi. hah iste onemli olan bu. torpille bile girmis olsaydi, basardi. yolunda saglam adimlarla ilerledi. ıste bu kizda gordugum bu. saglam adimlar atmak! siki siki basmak yere. korkmadan. basarmaktan korkmadan! ya da basaramamaktan...

  beren saat'le oynadi. turkiyenin en buyuk ismiyle oynamaktan da korkmadi. neden korksun ki? herkes onun gibi insan, onun gibi oyuncu. hem belki bir suru sey de ogrenecek onlardan? neden korksun???? cok da iyi yapti, cesur kiz!

  bu kiza baktigimda kariyerine odaklanmis bikiz goruyorum. ne ask ne de baska bir sey umrunda gibi. sadece isini yapiyor. cok da guzel yapiyor, boylece hicbir sey ve hic kimse aklini karistiramiyor iste. fikri net, durusu net. turkiyenin en iyi yapim sirketi bir insanla uc projede surekli olarak calisiyorsa o insanda bir sey vardir zaten.

  bereketliligine de hayranim. kislari iki sezon ayni dizide basrollerden birini oynayip yazlari da filmini cekiyor. ne guzel bir kariyer di mi? sureklilik devamlilik ve bereket dolu.
 • şu sıralar yüksek sosyete adlı dizide boy gösteren güzel yüzlü oyuncu. medcezir'de az salyamızı akıtmadı.
 • artık nasıl görmüş geçirmiş ise oynadığı yüksek sosyete dizisinde erkek kişisi buna mutfakta yemek yaparken "şurdan orta boy salatalık ver bakiim" dediğinde gidip 30 santimlik(!) hıyarı uzativerdi elemana.
 • muthis bir cekiciligi olan asik oldugum oyuncu. sevgili hazar, ileride daha sade bir hayati tercih etmek istersen ben buralardayim.
 • bal bal. :) bu başlığa 3. yazışım...

  yukarılarda başrol olamaz diyen dallama göt olmuştur umarım.

  onun dışında hazarcım çok tatlısın bee, bakışlarını yediğim... umarım bigün tanışacağız...
 • geçtiğimiz günlerde son işi olan yüksek sosyete dizisinin o insan zekasına adeta nanik yapan facia diyaloglarına katlanıp izlemeye çalıştım kendisini. iyi tatlı hoş kız. yalnız biraz daha sakin olmalı. sanki hep daha söyleyecekleri varmış da sözü yarıda kesiliyormuş gibi duruyor.
 • yüksek sosyete dizisinde mayın tarlasına dönmüş suratını nasıl düz gösteririz diye yapmadıkları efekt kalmayan hatun.

  ülkede hiç kız kalmamış gibi bu kara ve meymenetsiz kızı niye başrol yaparsınız anlamam.
 • demin bir dizide denk geldiğim inanılmaz tatlı hatun. fiziği olsun, gülümsemesi olsun, tam tipim. hazarcığım mesajını bekliyorum.