şükela:  tümü | bugün
  • sabah linki verip duran suser.
  • haber kaynağı tek bir yerde geçiyorsa yapabileceğim bir olay yok hocam. kaynaksız konu açsak da uydurdun diyecekler.

yoksa meraklısı değilim sabah denen tuvalet kağıdının.
  • mesaj yollanamayan bir yazar.
  • eğitim ve bilim düşmanı mı? yan gelip yatmaktan ve yılda 3 ay tatil yapan öğretmenlerin foyasını ortaya çıkardık diye mi eğitim ve bilim düşmanı olduk?

kimin çarkına çomak soksak feryat ediyor. kutsal meslek diye bir kavrama inanmam.
  • tanıdığım doktor emeklililerinin alayı zengin. üç beş branş hariç çoğunun da bir bok yaptığı varsa en adi şerefsizim. tüm gün klimalı odalarda göt büyütüp geleni geçeni savsaklayan sonra da klinikte çalışıp oradan da parayı vuran tipler bunlar diye bir entry girmiş yazar.

bir bok yaptığı varsaya bir cevap vermek istedim.

times higher educationa göre türkiyenin yetiştirdiği doktorlar bilgi ve deneyim seviyesi olarak dünyada 7. sırada yani o çok methettiğin avrupadaki doktor ulkendeki doktor kadar nitelikli değil. (bu arada muhendislerimiz 46. sırada :) )

turkiyedeki bilimsel yayınların %21 i doktorlar tarafından yapılıyor. doktorlar en çok araştırma yapan ve makale yayınlayan meslek gurubu.

bu ülkenin belki gerçekten yaptığı boku iyi yapan tek mesleğiyiz. hayatımız okumak ve üretmekle geçiyor. haksizlik etmeyin.
  • (bkz: #79847776) kaynak gostermesi gereken yazar.