şükela:  tümü | bugün soru sor
 • üst edit: başlık sınırına takıldığım için kusura bakmayınız...

  bodrum yalıkavak'ta değeri milyon liraları aşan hazine arazisinde devlet tarafından kendilerine tahsis edilen kısmı ve içindeki evi imar affına sokmaya çalışan biri din kültürü ahlak bilgisi diğeri almanca öğretmeni olan 2 öğretmen.

  https://www.kenttv.net/…gcl5sbqswlgbguiqawexxabn6z8

  bodrum’da konaklamaları için kendilerine tahsis edilen hazine arazisi üzerindeki barakayı, imar affından yararlanarak üstlerine geçirmeye çalıştıkları iddia edilen 2 öğretmen, bodrum ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından açığa alındı.

  yalıkavak halil ibrahim iper adnan iper anadolu lisesinde görev yapan din kültürü ahlak bilgisi öğretmeni b.t ile almanca öğretmeni f.a. geçici bir süre için kaldıkları 2+1 büyüklüğündeki mülkü, devlet tarafından çıkartılan imar affı yasasından yararlanarak kendi üzerlerine geçirmek istediler. olay, öğretmenlerin yapı kayıt belgesi almaya çalışmasıyla ortaya çıktı. durumun ortaya çıkması ile bodrum ilçe milli eğitim müdürlüğü tarafından açığa alındıkları bilgisine ulaşılan b.t ile f.a. hakkında soruşturma başlatılacağı bildirildi.
 • öğretmenlerden birinin din kültürü ve (bkz: ahlak)! bilgisi, diğerinin almanca öğretmeni olan ikili.
 • demek ki küçük hırsızsan çabuk yakalanıyorsun.