şükela:  tümü | bugün
 • bir c3-16 buz limon mottosundan esinlenerek kendine nick seçen bilmem kaçıncı nesil, koyu beşiktaşlı, son samuray çaylak.

  ilk nick altısı benden olsun.

  sözlük kızlarına not: bundan ayrılan son derece yakışıklı elemanlarla çıkıyor.**
 • (bkz: #70065455)

  adam emek vermiş, helal olsun.
 • aykut kocaman'a konuşma özürlüsü demeye getiren bir şenol güneş sevdalısı :)))) bir özür var hakikaten de, düşünce özrü gibi duruyor daha ziyade. aykut'u sevmeyen bana bunu yazdırdı sağ olsun.
 • okuduğunu anlamayan beyin özürlü aptallarca nick altı girdisi yapıp beyinsizliklerini ortaya çıkaran insanlar var. gün yüzüne çıkamayıp buraya kadar düşmüşler işte. yazık kimin çocuğuysa. aklını kullandığı gün kişinin anasına küfrün olmadığını çok rahat anlayabilecek ama o günleri görebileceğini muamma. misal gönderilen yazarın annesi ya da izmir marşı söyleyenlere terörist diyen konyaspor çomarı sanırım.

  (bkz: kanzuk bunlar senin eserin)

  ek bilgi: kullanılan metaforda anne ile izmir marşı kullanılmıştır. izmir marşının içeriğini ve hangi değerleri kapsadığını anlatmaya gerek duymuyorum. onu da çomarlar anlamaya çalışsın. dolayısıyla vatan haini olduğunu kabul eden, türkçe dersleri sıkıntılı, başkalarına korkak diyen ama götü yemediğine klavyeden deli kadir rolü oynayan sığırların hakkımda ne düşündüğü umrumda değil.