şükela:  tümü | bugün
  • mustafa yavuz adlı yayıncı/youtubirlik.

seviyorum kendisini, sempatik çocuk.
  • saygısız terbiyesiz, fake videolarla insanları kandırmaya çalışan, lol tr sunucusunun pisliğinin sorumlularından biri daha. 82 bin abonesi var şu anda, muhtemelen bütün liseliler bunu izleyip buna özeniyor. böyle adamlara prim verenler ülkesi işte.
  • kardeşim prim vermekle kalsa iş yine bir nebze yok olur gider karaktersiz. bu adama özeniyorlar. nick üstüne nick var...
  • ruh hastası bir oyuncu
  • dün gece mehmetçik vakfı için yayın yaptığı sırada tehdit edilmiş yayıncı.

özet geçeceğim, kız arkadaşının babası kendisini vuracakmış.

troll vs olabilir diyenler için yayını izliyordum gayen küfürsüz ve ciddi bir yayın yapmaktaydı kendisi normalin aksine. beti benzi attı çocuğun yayını kapattı zaten hemen sonrasında. bakalım ne çıkacak.

https://www.youtube.com/watch?v=koqz2bbdnrm
  • ağzı bozuk, oyun kültürü düşük, sinir bozucu, low bir yayıncı. enes batur'un streamer hali. hatta enes batur, bundan daha az sinir bozucu. siz düşünün nasıl olduğunu. lol'den başka oyun oynamayan insanlara oyuncu demiyoruz biz kardeşim.
  • olaya diğer açılardan bakmadan, objektif olmadan izlerseniz cidden güldürüyor ve eğlendiriyor. kafam attığında canım sıkkın olduğunda akşamları izlerim. ne yaptığı ne ettiği beni ilgilendirmez o kendi sorunu, yaşımı başımı almış insanım ben sonuçta :d

komik çocuk, keşke az daha terbiyeli olsa ama yapıcak bişey yok. çocuklar onun kopyası olmaj zorunda değil. ailelerinin çocuklarını ne kadar iyi yetiştirdiği burada önemli. açıkçası benim çocuğum mustafayı izlerken görsem sakin bir şekilde onun o yayından uzaklaştırmak için elimden geleni yaparım. yaşı küçük kardeşlerimiz aileleri onlarla nasıl, ne kadar ilgileniyorsa o şekilde başkalarının yaptıklarına özeniyorlar. şahsen benim zamanımda ne yutup törkiy ne twiç vardı, özebileceğimiz kişiler ceza, sagopa, tarkan veya dizi oyuncuları falandı. şimdi her türlü kıçı kırık bir cihazla istediğiniz kişinin yayınına, videosuna ulaşabiliyorsunuz. çocuklarınıza bir şeyleri yasaklayarak yaptırmanız artık imkansız. onlara iyi örnek olmaktan başka hiçbir çareniz yok malesef. yasaklamak onları daha da asileştirip, bu tarz kişileri örnek almasına yol açıyor.