şükela:  tümü | bugün
 • mustafa yavuz adlı yayıncı/youtubirlik.

  seviyorum kendisini, sempatik çocuk.
 • saygısız terbiyesiz, fake videolarla insanları kandırmaya çalışan, lol tr sunucusunun pisliğinin sorumlularından biri daha. 82 bin abonesi var şu anda, muhtemelen bütün liseliler bunu izleyip buna özeniyor. böyle adamlara prim verenler ülkesi işte.
 • senin bu başlığı açma ihtiyacını sikeyim ben
 • kardeşim prim vermekle kalsa iş yine bir nebze yok olur gider karaktersiz. bu adama özeniyorlar. nick üstüne nick var...
 • -yasuo banlamayın
  tür: korku/gerilim
  puan: ımdb 10/10
 • ruh hastası bir oyuncu
 • dün gece mehmetçik vakfı için yayın yaptığı sırada tehdit edilmiş yayıncı.

  özet geçeceğim, kız arkadaşının babası kendisini vuracakmış.

  troll vs olabilir diyenler için yayını izliyordum gayen küfürsüz ve ciddi bir yayın yapmaktaydı kendisi normalin aksine. beti benzi attı çocuğun yayını kapattı zaten hemen sonrasında. bakalım ne çıkacak.

  https://www.youtube.com/watch?v=koqz2bbdnrm
 • 34 yaşında bir öğretmenin hakkında yaptığı yorumları okuyunca şaşırdığım yayıncı.

  kanımca kendisi takipçisi olan kitlenin ne kadar kötü olduğunun farkında, yayını sırasında gelen bağışlar, gelen istekler hayattan soğutur insanı. kendisinin de tahammül etmekte zorlandığını tahmin ediyorum. yok instadan beğen, yok kafa dansı yap, yok flütle dombra çal. ama bence çocuk bunları para kazanabilmek için yapıyor ve piyasaya tam olarak da bunlar hitap ediyor.

  ha illa iyi lol oynamasına gerek yok, eğlenceli, izlerken hoş oluyor ancak dediğim gibi kitlesinden dolayı yaptığı hareketler çok üzücü.

  ve şaşırdığım şey hazreti yasuo uzun zamandır varken yeni patlamış olması. ne yaptı acaba bu hareketlere yeni mi başladı diye merak ettim
 • olaya diğer açılardan bakmadan, objektif olmadan izlerseniz cidden güldürüyor ve eğlendiriyor. kafam attığında canım sıkkın olduğunda akşamları izlerim. ne yaptığı ne ettiği beni ilgilendirmez o kendi sorunu, yaşımı başımı almış insanım ben sonuçta :d

  komik çocuk, keşke az daha terbiyeli olsa ama yapıcak bişey yok. çocuklar onun kopyası olmaj zorunda değil. ailelerinin çocuklarını ne kadar iyi yetiştirdiği burada önemli. açıkçası benim çocuğum mustafayı izlerken görsem sakin bir şekilde onun o yayından uzaklaştırmak için elimden geleni yaparım. yaşı küçük kardeşlerimiz aileleri onlarla nasıl, ne kadar ilgileniyorsa o şekilde başkalarının yaptıklarına özeniyorlar. şahsen benim zamanımda ne yutup törkiy ne twiç vardı, özebileceğimiz kişiler ceza, sagopa, tarkan veya dizi oyuncuları falandı. şimdi her türlü kıçı kırık bir cihazla istediğiniz kişinin yayınına, videosuna ulaşabiliyorsunuz. çocuklarınıza bir şeyleri yasaklayarak yaptırmanız artık imkansız. onlara iyi örnek olmaktan başka hiçbir çareniz yok malesef. yasaklamak onları daha da asileştirip, bu tarz kişileri örnek almasına yol açıyor.
 • bir kaç videosuna denk geldim, arada açıp izledim.

  öncelikle eğlence sektöründe olduğunu biliyor ve bu işi profesyonelce insanları eğlendirerek yapıyor.
  kendisi edindiğim izlenimlere göre duygusal ve dürüst birisi, iç dünyasında bir takım acıları vardır çok gülüyor çünkü.yaşadıkları kolay değil sevdiği insanın ifşası vesaire.
  fakat kendisini gizlemekte usta acılarını yaptığı işten uzak tutuyor. kazandığı paralar zaten kendisine terapi gibi geliyor.

  ayrıca bazı yayıncılar gibi bağış yapacağım ayağına insanları kandırmıyor.

  mehmetçik vakfı için toplanan 3034tl 39 kuruşun 3034 tlsini vakıfa bağışlayıp 30 kuruşuyla 3 tane sulugöz almıştır ve 9 kuruşu götüne sokmuştur.