şükela:  tümü | bugün
  • bir nevi portal, boşluk, paralel evren kapısı, karadelik olan hepsiburada.com hedesi.
    kargom şimdilik 17 gündür burada görünüyor ve hareketlilik yok. sanırım kırkı çıkması bekleniyor.*
  • buraya giren çıkamıyor, kesin bilgi.
  • 4 nisan 2020 tarihinden itibaren kargom bu transfer merkezinde, ne bana veriliyor ne de iade yapılıyor. ya kargomu verin ya da paramı iade edin!
  • an itibariyle kargomun olduğu yer.umarım fazla beklemem.

edit : 1 gün sonra ulaştı.
  • bu a q yeri nerde arkadaşlar bilen varsa rica ediyorum yeşillendirsin. hb depo transfer merkezi yazıyor ama lokasyonu nedir buranın hepsiburada bunu da yazmak çok mu zor?
  • ürününüz burada gözüküyorsa; ürününüz daha üretilmemiş, hammadde temin aşamasındadır.
  • "ürününüzü deponun dibinden çıkarma zahmetinde bile bulunmadık"ın hepsioradacası.
  • mafya gibidir. ürününüz buraya girer ama çıkamaz.
    atlantis gibidir. varlığı bilinir ama yeri bilinmez.

ürünüm en son buradayken cimere şikayet dilekçesi doldurdum. 3 günde geldi. ama siz denemeyin.
  • bahsi geçen yer lost dizisindeki ada gibidir. yerini kimse bulamaz.

paralel evrende zaman farklı işliyor sanırım. çünkü sen 2 hafta beklersin ama onlar için siparişin daha yeni verilmiştir.
  • bir hepsiburada deposunda yazan yazıya göre
    * eğer siparişiniz sık aralıklarla bulunduğu şubeyi değiştirip yolculuğuna devam ediyorsa bilin ki o mng kargodur, 3 gün içerisinde gelir.
    geldiği zaman güle güle kullanın...

* eğer kargonuz sadece arada sırada hareket ediyor, bazı günler dağıtıma çıkıp tekrar geri gidiyorsa o yurtiçi kargodur.
    sabredin ve gelmesini bekleyin...

* eğer siparişiniz hb depo transfer merkezi'ne gitmişse ve haftalardır hareket yoksa bilin ki o hepsijettir.
    boşuna kargonuzun gelmesini beklemeyin. merak etmeyin, o sizi bulur...
hesabın var mı? giriş yap