• (bkz: hd iskender)
  • türksat 3a uydusuyla beraber gelen bir yenilik. kısa zamanda frekansını da yazmayı umuyorum
  • slow motion formatında haftada 3-4 kez yaşadığım tecrübe. real time a geçememiş olmakla birlikte kaliteden ödün vermemiş olması nedeniyle beynimi rüya merkezine teşekkür ediyorum.
  • kişisel hd deneyimlerinden alınan bir verimdir. ne kadar çok hd film, dizi, maç artık allah ne verdiyse izlerseniz o kadar çok bu görüntü kalitesine alışırsınız, artık kimliğinizin ayrılmaz bir parçası haline gelir. böylelikle siz farkında olmadan rüyaların görsel özelliklerinde iyileşmeler olur. günlük hayatta çağı ne kadar yakalayabiliyorsanız bilinçaltı o kadar dolup taşar modernitenin kalıntılarıyla, izleriyle. çok bilim kurgu izleyen bir insanın rüyalarının senaryo bazında uçuklaşmasının yegane nedeni de bu deneyim fazlalığıdır.
    rüyaların yönetmeninin kim olduğuna bağlı olarak efektlerin çokluğu ve yerindeliği değişiklik gösterebilir. çocukluktan kopup gelen hatıralar, bugünlerde kafa karıştıran bir sevgili, ruh hastası iş arkadaşı, kişinin bizzat kendi yaralı bereli yüreği, senaryoyu hangisi yazmışsa, filmi hangisi çekiyorsa, ona göre değişir çekim teknikleri.
    her yapımın kendine göre bir güzelliği vardır ve emeksiz yemek olmaz.
  • ki¢iniz 13 derece doguya, hotbird uydusuna dogru gelecek $ekilde yatarsaniz ayni gecede farkli konularda hd ruya gormeniz mumkun olacaktir.
  • kurban bayramı sabahı, evet inanmayacaksınız ama, hay def kavurma görmektir. yüksek çözünürlüklü kavurma görüntüleri, ımfhh. şu anda ise dördüncü boyuta geçtim sanırım kokular gelmeye başladı.

lan yoksa... rüya... gerçek?
  • projektörden ruyalarima paralel cekerek hallettim ben bu isi. tum duvar benim artik, hd neymis.
  • şifre konulup da ayda 9.99 a satılması olası rüya aktivitesi. ne de olsa dünyada hava da su da parayla artık. reklamlar da şöyle;
    " hd kalitesinde rüya görmek için hede höde başlıklarını takın. böylece sabaha kadar kesintisiz ve full hd kalitesinde rüyalar görebilir, istediğiniz rüyayı kaydettirip kalkınca da izleyebilirsiniz. ayrıca tam pakete üye olanlara full xx hd kalitesinde rüyalar. üstelik her gün farklı bir ünlüyle beraber. bu keyfi yaşamak için hemen arayın. abone olan ilk yüz kişiye kabus filtresi bizden bedava".
  • efendi bir uyku stiliniz varsa tamadır belki ama
    uyurken sağını solunu bilmeyen, yattığı yerde fıldır fıldır dolaşanlar için pek konforlu olmasa gerek,
    zira; hdmi kablo ile uyumak zorundasınız en azından, uyurken bir takla attınız pırt çıktı kablo girişinden,
    ha kalk uyku sersemi kabloyu bul, girişi bul, tak, zor iş, bu arada giriş konusunda polemiğin aşıldığı ön şart elbet,
    yok anam seviyorum ben analog rüyalarımı.
  • hd ne demek!! ben full hd rüyalar görüyorum hemde 200hrz tarama hızında, 1.000.000/1 kontrast oranında, 2ms tepkime süresiyle. ha ben rüya görürken sağımdan solumdan renkli ışıklar çıkıyormuş, anladımki ambilight ve aurea yüzünden. rüyadaki seslerin dolby digital ex 7.1 olduğunu söylememe gerek yok sanırım.
hesabın var mı? giriş yap