şükela:  tümü | bugün
  • dil seçeneklerinin arasında türkçe'yi de barındıran torrent sitesi. ve hatta yeni yüklenen torrentler arasında nefes vatan sağolsun'un 720p versiyonunu da gördüm. güzel bir siteye benziyor..
  • sirf yeni aldigim projeksiyonu denemek icin 2012nin hd ripini indirdim. film yaklasik 7 gb ve ortalama bir hizla epey vakit aliyor indirmesi. lakin cogu torrent sitesine gore seed eden leech edenden hep fazla. zaten aksi olmus olsa gb'larca fimi indirmek olum olurdu. para verilip uye olunabilecek ender sitelerden biri bence. saglam internet baglantisi ve vip uyelikle gelsin hd filmler, gitsin hd diziler. ayrica lost fanlari icin yaklasik 40ar gb lik full hd sezonlar indirilmeyi bekliyor.
  • hdme'nin sadeliği ve gözü yormayan tasarımı varken, her ne kadar nüfusu fazla olsa da bir türlü alışamadığım şey. hoş kullanıcı sayısı fazla olsa da pek farketmiyor aslında hdme'de neredeyse herkes seedbox kullandığı için.

torrent çeşitliliği bakımından yine de iyidir tabi hdme'ye göre, üstte dediğim kullanıcı sayısından dolayı.
  • ahaha. adamlar shoutbox'ın yazı yazma yerinin üzerine "this is a shoutbox not a search engine !" yazmış ahah. yanlış anlayan çok demek ki, askerdeki uyarı levhaları gibi olmuş.
  • hem upload'larımı hem de download'larımı yanlış saymış, ratio'mu 1'in üzerine çıkaracak hacimde upload yapmama rağmen, düşük ratio nedeniyle hesabımı kapatmıştır.
    adminlere yaptığım başvurulara yanıt verilmemiştir.
  • torrent kavramini yeniden sekillendiren hd paylasim sitesi. nasil beceriyorlar bilmiyorum ama her daim seed eden leech edenden fazla (yeni eklenmis bir kac saatlik torrentler haric tabi). an itibariyle lostun 720p s6e04 u icin 168 seeder 0 leecher var. bu bir cok dizi ve film icin boyle. hit and run a karsi bi toplum gormek ne guzelmis. seed icin upload limitim bile yok, boyle ortam olsun haci laptopumu yakarim seed edicem diye... :)
  • 1 temmuz 2010 tarihi itibariyle internal grupların sunumlarını bronze torrent olarak sunmaya başlayan tracker. sitenin en büyük özelliği hidt,vista ve eureka gruplarını bünyesinde barındırıyor olması. torremt arşivi geniş,seeder sayısı yüksek,upload yapmanın zor olduğu bir mekan. bununla birlikte indirdiğiniz dosyayı upload yapamasanız bile dosyayı seed etmeniz bolca bonus kazandırıyor, ekstra olarak upload yazdırılabiliyor haneye.
  • christmas nedeniyle tüm kullanıcılarına 2 adet geçici davetiye hediye eden güzelim torrent tracker. bu durumdan dolayı, sağlam bir tracker'dan 100 gb üzeri upload yapılmış ve güzel bir ratio'ya sahip hesabının resmini gönderen 2 yazara davetiyesini vermekteyim, ilgililere duyurulur.

not: halka açık trackerlar bu duruma uymamakla birlikte, bu kadar sıkıntıya girmemin sebebi davetiyelerin kullanabilecek birisine gitmesini istemem, mundar olmasına gönlümün razı olmamasıdır.

edit: bitti.
  • hd film meraklısı ve hakikaten böyle bir tracker'a üye olmayı arzulayan arkadaşlar için 2 adet davetiyem mevcut. güzel site bak, kaçırmayın derim.

edit: bitdi