• google da arayıp da bulamadığınız hangi torrent var acaba bu üyelik isteyen sitelerde merak içerisindeyim.

yıllardır torrent kullanırım daha bir siteye üye olmuş değilim

edit: mantıklı gelen cevaplar şöyle
    kaliteli ripler var
    türk dizi ve filmleri var

buradan tüm üyelik isteyen site üyelerine sesleniyorum varsa eğer sizin sitenizde bu film lütfen beni bilgilendirin
    https://www.imdb.com/title/tt9850264/
    ben google aramasında bulamadım. bakalım sizin sitelerde durum nedir
    imkansızdır, bulamazsınız demiyorum sadece bu filme ihtiyacım var o yüzden arıyorum

edit: filmi bulan olmadı

edit2: film bulundu. @ernzhv ye teşekkürler
  • adabı varmış davetiye istemenin. amına kodumun parazitine bak; aylık 30 lira verip platformlara üye olamayan adam burada asalet dersi veriyor. beynini siktiğimin salağı.
  • insanların neden davetiye ile uğraştığını cidden merak ediyorum. ben sürekli kickass kullanıyorum. ve daha nice torrent sitesi vardır eminim. aydınlatmak isteyen yazarlar yeşillendirebilir. *
  • eminim ki burada davetiye arayanların çoğu sitenin adını daha yeni duymuştur. bedava bir davetiye, o davetiyenin, davetle girilen bir yer olmasının çekiciliğiyle herkes davetiye dileniyor burada. uyanın içeride hiçbir bok yok. bu tür sistemlerle sizi sitelerine kazandırmaya çalışıyorlar. torrente ihtiyacın olursa piratebayden çekersin. torrentlerin çıkış noktası orası zaten. gerisi gereksiz.
  • davetiyesini aramadığım torrent sitesi. fakat içinde ne olduğunu merak ettiğim için geldim, birkaç saatte 100+ kişi gelip davetiye istediyse önemli şeyler olmalı.

en azından film, dizi, oyun, kitap olamaz buna eminim çünkü artık bunların hepsi 3 dakika içinde bulunabiliyor. devletlerin gizli tuttuğu belgeler falan var sanırım.
  • davetiyesiz üye olabileceğiniz zamunda dururken ne idüğü belirsiz sitenin davetiyesini dilenci gibi istemekte, ne bilim, garip.

edit: arkadaşlar dilenmeyin be artık, yuh cidden ya. alın bu da kıyağım olsun size, üyelik falan da gerektirmez hem, torrent aleminin google'ı:

(bkz: torrentz2.eu)
  • türkiye'den üye olunup da barınılması en zor torrent sitelerinden biri.
    çünkü;

1 - türkiyede 1 mbit bile olmayan bir upload hızı var.
    2 - bu sitedeki torrentler hep hd videolar üzerine olduğundan düşük boyutlu içerik yok.
    3 - ayrıca sitede freeleech yok denecek kadar az.
    4 - sitedeki torrentler için yüksek hızlı seeder bulmak kolay ancak leecher bulmak zor. sitedeki en fazla leecher olan torrentte şu an 107 leecher var. yarına kadar bu sayı düşer. yani seed etmek çok zor.
    5 - bonus sistemi de çok yavaş işler. yani upload yapmasam da seed eder puanla ratio yaparım mevzusu yok gibi bişey.
    6 - her 3 ayda bir toplam en az 15 gb download yapma zorunluluğu var. yapmazsanız ban yiyorsunuz.

bütün bunların ışığında sol frame'de adı görülünce baklavaya hücum eden yurdum barzoları gibi başlığına doluşmak saçma. üye olacaksınız ve seed etmeden ratio siklemeden indirebildiğiniz kadar indirip sonra da ban yiyeceksiniz.
    10 kişi davet ettim buradan ve 8'i ban yedi.
    yani boşu boşuna başlık şişirmeyin. üye olsanız da bir sik yapamayacaksınız.

he bu arada davetiye falan istemeyin rencide ederim.
  • private trackerları uplamayın arkadaş tinerciler üşüşüyor.

iyi sitelere dilenerek giremezsiniz. vasat general trackerlar yılın belli dönemlerinde üyeliği açarlar, siz de üye olur, düzgün bir profil yapınca o sitedeki üst segment kullanıcı ekini alıp elit(torrent master vs de olabilir adı sitesine göre değişir) forumlarından iyi sitelerin üyeliklerini istersiniz.

dal sigara isteyen yancılara kimse günahını vermez, elini veren de kolunu alamayacağını bilir. istisnalar kaideyi bozmaz. iki kişiyi davet ettim, ilki fena değil di de ikinic orospu çocuğu banlandığı e-mail'ini vermiş, invite fasılitemi iptal etti site de. siz siz olun tanımadığınız insanlara davetiye vermeyin. bak sinirlendim yine, sülesinisi siktiğimin orospu çocuğu.
  • eksi'yi forum haline getirip, sol frame'in ve sözlügün amina koyan site. bi gidin sub-etha'da paylasin davetiyenize de bilmemnenizi de ulan.
hesabın var mı? giriş yap