• ratio korkusu nedeniyle çok sık indirme yapmadığım ama elimden geldiğince upload yaptığım bir siteydi. siteydi diyorum çünkü 3 ayda bir indirmem gereken 15gb'lık veriyi indirmediğim için hesabımı inaktif duruma çevirdiler. puanım olmasına rağmen aktif hale getiremedim. en az 10 euro verip vip olmam lazımmış. uzun lafın kısası 10 euro veririm deyip hesabı aktif hale getirebilecek biri varsa mesaj atsın. 350gb upload var. onun dışında puanla satın alabileceğiniz galiba 50-100gb upload daha var.

bu arada buradan 2 kişiye vakti zamanında davetiye yolladım. ikiside kullanmadı ve hesapları kapandı. bana bir zararı dokunmadı.

yine söyleyeyim. hesabı satmıyorum. 10 euro'yu hd-torrents sitesine göndereceksiniz. onlar aktif hale getirecek.
  • geçici olarak 6 günlüğüne 3 adet davetiye vermiş. bana uyarı aldırtmayacak arkadaşlara verebilirim.

edit : davetiyelerim bitti.
  • seedhost üzerinde hesabı olmadan davetiye isteyenlerin

torrent diye bir sey var mış diyenlerin

torrentleech, ipt de bir yıl ve üzeri hesabı olmayanların

davetiye istemeyecegini düşündüğüm en kallavi bluray remux tracker'lardan biri.
  • çok başarılı bir tracker.

bakıp çıkmalık değil hakkını verecek kişilere davetiye göndermek isterim.
  • 3 adet davetiye var. yeşillendirin.
  • elimde 3 adet davetiyesi bulunan torrent sitesi, isteyenler yeşillendirebilir. 2 gün kalmış kullanım için bilginiz ola.

edit: davetiyeler tükenmiştir.
  • yana yakıla davetiyesini aradığım tracker.
    ülkemizde ki upload hızları izin verdiği ölçüde hakkını vermeye çalışacağım.
  • elinde davetiyesi olup da paylaşabilen olursa büyük hayra geçer, 100 mb internetim ve nas ünitem ile upload konusunda mağdur etmeyeceğimdir.
  • ratio konusunda sıkıntı çıkartmayacak, uyarı aldırmayacak, internet hızı yüksek, torrent kullanımı aktif olan arkadaşlara davetiye yollayabilirim.

edit: tükendi.
  • hadi iyisiniz keratalar. 3 davetiye de benden ama private tracker nedir bilmeyen, birine bakıp çıkacak adamlar boşuna davetiye istemesin.

edit: davetiyeler bitmiştir.
hesabın var mı? giriş yap