şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ihlas sigortanin yeni adi. ihlas sigortayi alan hdi alman sigorta sirketiymis.

http://www.hdisigorta.com.tr/
  • dünya üzerindeki ilk dizel sigorta...
  • teaser'ı cidden merak uyandırsa da gerek tv gerekse web reklamları iğrenç olan şirket.
  • alman sigorta şirketi olmasına rağmen, global müşterilerinin işleriyle meşgul çalışanlarının almanca bilmediği şirket..

(bkz: perhiz)
    (bkz: lahana turşusu)
  • dışardan ikinci sınıf sigorta şirketi gibi dursada müşterisini sözde "birinci sınıf" sigorta şirketlerinden çok daha fazla sahip çıkan bir şirkettir. aracımla kaza yapıp servise bıraktıktan sonra beni arayıp, "efendim geçmiş olsun aracınızla kaza yapıp servise bırakmışsınız, ilgili servisle görüştüm aracınızın hasarı en az 15 gün içinde yapılabilirmiş, bu sebeple size ikame araç vereceğiz. aracı evinizemi bırakalım, yoksa iş adresinizemi getirelim" diyerek beni benden almıştır.
    o ara işi gücü bırakıp şirketi ayakta alkışladım.
  • işiniz düştüğünde başınızı çok ağrıtabilecek sigorta şirketi.

şikayetinizi pazartesi günü iletebilirsiniz diyorlar.
    ben mağdur olduktan sonra yemişim şikayeti.
  • mini onarım hizmeti sırasında ikame araç verilmediği halde üç gün süren mini onarım için araç tahsis etmiş sigorta şirketi.

edit: iyidir lan.
  • yöneticileri şirketin adını "eyç di ay" diye telaffuz edince kızıyorlarmış. alman firması olduğu için "ha de ii" diye okunması gerekiyormuş.
  • hdi yol yardım hizmetleri kapsamında otobanda silindir contası yanan aracım için yaklaşık 20 dk içerisinde ücretsiz çekici gönderen sigorta şirketi.
  • bana her duyduğumda hdi tip motorları hatırlatan sigorta şirketidir.