şükela:  tümü | bugün
 • lig tv'ye dsmart'a para ödememek için iptv izlemeye çalışan kitleden iptv linkleri için aylık ücret talep eden şirket. hayat gerçekten enteresan, gemiler falan.
 • baştan söyleyeyim. kesinlikle önermem. hem yayın sürekli sorunlu hem de vip diye bir üyelikleri var güya tek serverda 20 kişi olacakmış. ı ıh olmuyor. cepten destek veriyoruz dediler 1-2 yazdılar sonra o da bitti. sanırım whatsapp'tan engelledi sorun var sorun diyoruz diye. sürekli kopan, görüntüsü kesinlikle hd olamayan ve vip üyeye vereceğini vaadettiği desteği de extra hizmeti de vermeyendir. şirket falan olamaz. iptv ile yayını paylaşıyor. streamer değil. bildiğin bayi.

  sonuç olarak yine diyorum ki kesinlikle önermem.

  edit: maçın en heyecanlı yerinde veya gs-fb maçında veya fb-bjk maçında genelde alacağınız görüntü şudur.

  edit 2: psg- barça maçına bakayım dedim. karşımdaki görüntü şu.

  edit 3: vip üyeyiz ya. güya sorunlara whatsapp dan destek vereceklerdi ya. onu geçin yalan o iş demiştim ya. bakın bu da belki mesajlara bakarlar diye yolladığım mesaj. hala beklemede: http://i.hizliresim.com/wglvby.png
 • şu an maçı izliyorum

  (bkz: yersen)

  http://i.hizliresim.com/qbmv8q.png

  not: bu kişinin adını soyadını da vereceğim ki sakın bu adamdan alıp kandırılmayın. ki bence hepsi aynı bokun mavisi.
 • yine ve yine aynı bok. bok gibi bok. almayın diyorum net! 5 liraya bile verseler almayın. alenen bokum gibi yayınları.

  fb - gs basket maçını resmen izleyemedim.
 • çok büyük ihtimalle buradaki kötü yorumlardan dolayı kaçmışlar.

  yeni kazıklama sitesi www.hdiptv.gen.tr olmuş.

  o zaman başlığını açalım. (bkz: hdiptv)
 • yeni kazıkları iletiyorum. dün itibariyle gördüm ki bize güya kitlenen vip üyelik aslında normal üyelikmiş. bir de güya ucuza vip üyelik aldık diye seviniyorduk. bakın hesap tipinde gül gibi normal yazıyor.

  https://i.hizliresim.com/nr1o7a.png

  bir de bakın genelde kullandığım internet 1 gbit seviyesinde. hani vay efendim hızın düşüktür diyebilecekler için gelsin. 1 gbit dışında kullandığım internet ise 25 mbit. hadi olsun 21-22 mbit. bu hızlarda bu takılmalar olmaz.

  onun dışında aynı hesabı farklı illerde ve yine gbit seviyelerinde veya yüksek hızlarda da denedim sonuç aynı.

  ayrıca güya vip olunca size whatsapp tan destek vereceklerini söyleyen bu kişiler ki kişiler de değil adamın biri hizmet sıçınca whatsapp ını kapattı veya beni engelledi. kaç aydır da durum aynı. tarayıcı olarak hep chrome derler evet ama diğer tarayıcılarda da durum aynı. yani bahane uyduracakları bir şey yok.

  şimdi utanmadan kampanya yaptık falan demişler. 150 tl ye premium veriyoruz falan diyorlar. hepsi yalan. 150 tl ye sizi sikiyorlar. bu kadar basit.

  buyrun sikindirik yani önemsiz maçlardan biri olan gençlerbirliği-fenerbahçe maçında yayının hali.

  https://i.hizliresim.com/qabgbv.png

  bu da donan görüntü. ve bakın 1800p denen hd1 kanalının görüntüsü bu. 1800 pikselin ne olduğunu bilmesek yiyeceğiz.

  https://i.hizliresim.com/ojbl72.png
 • bugünki maçtan kareler gelsin. takılmasına sokayım bu işin.

  https://i.hizliresim.com/p08d06.png

  https://i.hizliresim.com/2rlaen.png
 • hepimizin windows'u legal. hepimizin office'i legal. hiçbirimiz torrent'ten film ve mp3 indirmeyiz ve hepimizi cracksiz program kullanırız. biz derken bizim gibi hırsızdan hizmet alanlar dışındaki aşırı dürüst ve bir o kadar aşırı aşırı emeğe saygı duyan naif arkadaşlardan bahsediyorum.

  ama işte biz böyle tukakayız. kusurumuza bakmayın.

  ha neden para verilir ki derseniz nasıl ki komşusu ile wifi paylaşan komşu faturayı ikiye bölüyorsa ve bu adam da tüm yayınları almış ve paylaşmak için para istiyor işte. sadece bein değil yani olay. tivibu ve diğer spor kanallarını ve ayrıca yerel kanalları da veriyor. ve karşılığında para istiyor işte. bunun nesi anlaşılmıyor anlamadım.

  verdiği hizmete ise 1 tl dahi verseniz pahalı diyebilirim.
 • şu an fenerbahçe'nin basketbol maçı var. hem de euro league. karşıma çıkan şey ise

  https://i.hizliresim.com/zodogo.png
 • geçen hafta bunlardan bir paket almıştım. 1 hafta izledim. 4-5 gündür tüm yayınlar "401" hatası verip duruyor. vlc'de açmaya kalkınca da saçma sapan mehter marşı'na benzer bir şey dinletiyorlar (viyana'yı fethetti sanki benim yayını kesip). kimseye de ulaşamıyorsunuz. geçmiş olsun. para çöpe. çöpe atacak paranız varsa bu ip tv işine bulaşın derim. meşgale oluyor nihayetinde.