şükela:  tümü | bugün soru sor
 • konda genel müdürü bekir ağırdır'ın 24 haziran 2018 seçimleri ile ilgili rs fm'de yayınlanan bidebunudinle programında yavuz oğhan ile yaptığı söyleşide dile getirdiği iddiasıdır.

  link: haber linki

  ağırdır ayrıca ilk turda erdoğan'ın %45'in altında bir oy alması durumunda vatandaşın iktidar değişikliğine karar vermiş olduğu şeklinde değerlendirilebileceğini söylemiş.
 • buna inanip da terorist partiye oy atan acikca geri zekalidir ya da o da teroristtir.
  saadet var iyi parti var sagda ilk defa bu kadar cesitlilik var ve chp zaten klasik 25 oyunu alir.
  hala bu salakca seylerle guduluyorsa insanlar yazik!
 • yine ülkeyi kurtarmak adına ülkeyi bölmeye çalışan terör örgütü elemanlarına oy toplamaya çalışan süper zeki insanları bizlere gösteren başlık..
 • doğru önerme.

  kürt illerinde hdp ve akp'den başka parti ne yazık ki yok. son seçimlerin istatistiklerini incelediğinizde de çok net görülebileceği üzere hdp'nin baraj altı kalması durumunda bölgedeki vekillerin neredeyse tümü akp'ye geçecek. bu da fazladan en az 40-50 vekil demek.

  buna "inanmıyor" olmak en hafif tabirle gerizekalılıktır. buna "inanmamak" masanın masa olduğuna inanmamaktır. buna "inanmamak" gerçekliği bükmektir. buna "inanmamak" -isteyerek veya istemeyerek- akp'yi desteklemektir.

  gerçekler siz "inanmıyorsunuz" diye yok olmazlar. paris siz hiç gitmediniz/yaşamadınız diye var olmaktan vazgeçmez. o hep vardır. onun varlığını reddediyorsanız sadece siz gerizekalısınızdır.