şükela:  tümü | bugün
  • beni şaşırtmayan ama bazı şapşikleri hayal kırıklığına uğratabilecek fotoğraflardır.

edit: yine klasik pkk'lı argümanlarıyla inkar edilmeye çalışılan fotoğraflardır. neymiş efendim; bunlar eski fotoymuş, yalanmış, bu durumu eleştirenler aktrollmüş, ışidçiymiş... ulan siz amerikalı ve avrupalı ağababalarınız olmadan argüman üretemez misiniz lan!

ne aktrollü, ne ışidçisi? sapına kadar agnostik bir kemalistim, yani irfanı hür, vicdanı hür, uygar ve çağdaş bir vatanseverim!

bak bunlar da diğer fotoğraflar...

https://twitter.com/…es_/status/1266671393866907649

https://twitter.com/…es_/status/1266694752805715968

https://twitter.com/…es_/status/1266678196092702722

https://twitter.com/…es_/status/1266681334971465728
  • hala o şekilde durduğunu sanmıyorum.batman içeri girip gerekeni yapmıştır.
  • rezalet puanım sıfırdır.

faşikler malzemesiz kaldı matmazel. sinirden kendilerini faşikliyecekler. *
  • bunun orası olduğunu nasıl anladın peki? sayın einstein!?
  • yapana değil yaptırana bakmak lazım:

alıntı---------------

– “terör örgütüyle masaya oturduğumuzu söyleyenler şerefsizdir” denirken, pkk'yla masaya oturulduğu ortaya çıktı, imralı'ya kandil'e heyetler gidip gelmeye başladı.

imralı tutanakları milliyet gazetesinde yayınlandı, apo açık açık izah ediyordu, “tayyip bey'in başkanlığını destekleriz” diyordu.

pkk'lı şemdin sakık tanık oldu, genelkurmay başkanı ışık koşaner'in tanıklığı kabul edilmedi.

– ulus kelimesi yasaklandı, ulusa sesleniş'in adı değiştirildi, millete hizmet yolunda yapıldı, o zamanlar fetocuların “hizmet” kelimesine “hizmet” ediyorlardı!

apo'ya nevruz'da diyarbakır'da ulusa sesleniş konuşması yaptırdılar, kürdistan'ı ilan etti!

– akiller heyeti icat edildi.

murat karayılan, kandil'de basın toplantısı düzenledi, bütün yandaş medya naklen yayınladı, anadolu ajansı bile oradaydı, türkiye cumhuriyeti devleti'nin resmi haber ajansı, pkk bayrağının önünden naklen yayın yaptı.

– tc kaldırıldı.

– akp hükümetinin başbakan yardımcısı bülent arınç, pensilvanya'da fethullah gülen'i ziyaret etti, gizli saklı filan değildi, aksine, ziyarette neler görüştüklerini trt'nin canlı yayınında anlattı, “fevkalade iyi bir görüşme oldu, dostluğumuzun hiç eksilmediğini, hatta arttığını gördük, hükümetimizle ve sayın başbakanımızla ilgili görüşleri çok müspet, hocaefendinin başbakanımızın şahsına çok büyük duaları var, kendisini çok seviyor” dedi!

– “camide bira içtiler” dediler, “başörtülü bacıma saldırıldı” dediler, “gezi parkından sonra anıtkabir'i de yıkarız” dediler, karanfille gezeni tutukladılar, palayla saldıranı serbest bıraktılar, tweet atanı tutukladılar, mermi atanı bıraktılar, çarşı grubu'na “terörist” dediler.

atatürklü türk bayrağı'nı yasadışı ilan ettiler.

– “`terör örgütü lideri” ilan edilen genelkurmay başkanı` ilker başbuğ'a “müebbet hapis” verildi.

pkk bayrağı asanlar şikayet edildi, savcı inceledi, `sarı kırmızı yeşil renkler illa pkk sembolü değildir`, senegal'in kamerun'un gana'nın bayrakları da sarı kırmızı yeşildir dedi… çünkü, sayın hükümetimizin açılım'ı vardı, pkk bayrağına bile toz kondurmuyorlardı!

– andımız yasaklandı.

– `türkiye kerkük'e karışırsa, biz de diyarbakır'a karışırız` `diyen barzani, diyarbakır'da akp'nin onur konuğu oldu`, şivan perver'le düet yapıldı, asrın liderimiz “kürdistan” dedi.

– akp milletvekili “türk yok” dedi.

atatürk sevgisi “kabahat” oldu, `atatürk anıtına çelenk koyanlara kabahatler kanunundan para cezası kesildi`, `otomobiline atatürk posteri yapıştıranlara trafik cezası kesildi.`
    alıntı---------------

tarihçe
  • (bkz: aktrol)
    cahil herifler, bu bahsettiğiniz fotoğraflar 2016dan beri twitter'da dolaşan ve ohal döneminde kapatılan yöder'in içine ait. önünüze çıkan her bilgiyi öyle şak diye kabul etmeyin, sorun sorgulayın araştırın ilk önce. sırf belli bir taraf kötüleniyor diye haklılık payı aramayın.
    ayrıca ne kadar havlarsanız havlayın, kayyum bir milletin öz iradesine tecavüzdür. umuyorum ki kayyuma karşı avazı çıkmayanlar sol cenahtan da olsa sağ cenahtan da olsa bir gün iradesine nasıl gasp edildiğine ve bu gaspa karşılık kin ve nefret abidesi iktidara karşı şak şaklayan çok büyük bir kitle olduğuna tanık olur. illegal örgütlenme alternatifi olarak meşru siyasetin önüne set çeken bu otoriter uygulamalar bölge halkının nefretini gittikçe daha fazla kazanıyor.
    bu bölge'de yetişen her birey terörizmi bizzat iktidarın ve onun şakşaklayıcılarının doğurduğunun bilincindeler. sizler insanlara başka hiçbir alternatif bırakmıyorsunuz, allah belanızı versin.

edit: ne yaranız varmış arkadaş mesaj kutum küfürlerle dolup taşmış bile, sadece şunu söyleyeyim ; hdp vekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılmasına "anayasaya aykırı ama evet diyeceğiz" gibi yüzyılın fiyaskosu tezkereyi onaylayan chp'ye karşı batıda özelikle istanbul'da hdp tabanının oylarıyla kazanması bu iradenin gücünü gösterir. özgür irademize ağır ithamlarında bulunanlar umarım bu sefer anlayacaktır.
    kayyumların amacı "teröre destek" zırvaları değildir kendinize gelin, işide yapılan yardımları unutmayın. eğer terör ile mücadele söz konusuysa hükümet en büyük operasyonu kendisiyle yapmalı.
    tekrardan söylüyorum , sizler bizim meclise yolladığımız vekillerin birer birer tutuklanmasına, yerel yönetimlerimizin "darbeyle "alınmasına, bu çirkeflikleri haberleştiren gazetecilerimizin yakalanmasına, özgürlük mücadelesi altında hayatından olmuş sanatçılarımıza bu nefreti kustuğunuz sürece türkiye asla demokratik bir yapıya erişemeyecek ve bunun getirisi olarak ülkenin mali kaynaklarının ve para biriminin değer kaybını sizler ve sizden sonraki nesilleriniz çekeceksiniz. sizler ağlaya ağlaya babacan'dan medet bulan tatlı su muhalifleri size demirtaş'ın bir sözünü hatırlatmak isterim tarihe not düşülsün
  • her hiyarim var diyene elinde tuzlukla kosmak. ben de evimde duvara birkac resim asip fotograf cekip akp manisa il binasindan diyeyim ve gundem olayim.

daha once de dedim, hdp'liler akp'ye oy attigi surece sorun yok. chp ile ittifaka girince ve sosyal demokrasiyi savununca terorist oluyorlar.

t: her fotograf makinasi olanin cekebilecegi fotograflardir.
  • bunların anadolu'nun bir köyünde günde bilmem kaç litre süt veren sarıkız kadar bu yurda yararları yok.
  • adamlar o kadar hdp'liden çok hdp'li olmuş ki gördüklerine dahi inanamaz hale gelmişler.

evet seçim sonrası ''vallahi, ailecek hdp'ye verdik'' diyen adamlar yönetiyor sizi.

türk milliyetçisi mustafa kemal atatürk'ü de kullanmayı iyi bilirler.
72 entry daha