şükela:  tümü | bugün
 • halk düşmanları
 • etnik faşizmin kendinden olana dahi acimamasinin bir başka göstergesi. çocuklarının hesabını dağ kadrosundan sorması gereken cumartesi anneleri eğer hala demokratik olarak haklarını eylemlerle aramaya çalışıyorsa bu annenin de hakkıdır orada durmak. demokratliginiz ucu size dokunana kadarsa eğer, böyle oluyor işte.
 • halkçı olduğunu iddia eden terör artıklarının girişimi. batı medeniyetine sahip olsak alayı hapsi boylardı.
 • tamam seçimle gelen seçimle gitsin diyoruz da hdpli belediyeler sıkıntılı. sonuçta terör destekçisi bir parti. tüm hdpli belediyelere kayyumlar atanmalı.
 • maalesef pkk, dhkpc, mlkp vb teror orgutleri bu ulkede kurt ve alevi gencleri icin uyusturucu kadar tehlikeli ve uyusturucu kadar kolay o batakliklara saplanmak.

  videodaki hdpliler, evrimin canli kanitlari. bu pkk itleri evrimin bulunamayan kayip halkalari. suratlarindan pislik akiyor. yuzlerine tukurmeye degmez. ara gecis formu yari insanimsi ne idugu belirsiz yaratiklar.

  yazik. oglu icin mucadele eden bir anne. linc girisiminde bulunanlar sunni muslumanlar degil. o zaman sesini duyurmasi cok zor. o ayakkabi ile kadina vuran adamin resmini ifsa edip toplu kufur etmeyecegiz. cunku o bir pkk li.
 • ‘vey vey vey vey vey vey’. avs neandertalleri.

  tanım: bir grup yarım insan içeren linç girişimi.
 • töre burada, berdel burada, çocuk gelinler burada. pardon ama siz ne bekliyordunuz arkadaşlar? yav bunlar eğitilmezdir yav. bunlar katiyen eğitilmezdir.

  edit: benim çocukluğum ve ergenliğim doğu’da geçti. isterseniz bana martaval anlatmayın ama siz bilirsiniz :). bu arada, özel mesaj yoluyla, buraları savunan kadınlar; çok meraklıysa ağanın dini nikahlı dördüncü karısı olabilirler. bu işler öylr cihangir’de oturup, ahkam kesip, verilerle konuşmaya benzemez. memleket fanatizmini bırakamadınız. bağnaz insana da laf anlatılmıyor be arkadaşım. çok gereksiz bir edit oldu.

  son edit: bakın arkadaşım, bunu etnik kökene çekip, konuyu baltalama. bölgeyi eleştiriyor muyum? eleştiriyorum. bırakın eleştirelim. siz bir ilçeye gittiğinizde ilçenin merkezinde kadın olmadığını gördünüz mü? ben gördüm. siz hiç bir adamın ikinci karısını gördünüz mü? ben gördüm. siz hiç bahçe, tarla için fazladan çocuk yapan aileler gördünüz mü? ben gördüm. siz hiç malı-mülkü bölünmesin diye akrabasıyla evlendirilen insan gördünüz mü? ben gördüm. yaşı yetmediği için yaşı mahkemece büyütülüp evlendirilen insan gördünüz mü? ben gördüm. 100 km ötesindeki şehirde ne olduğunu bilmeyen kadın gördünüz mü? ben gördüm. o yüzden lütfen bana; “rakamlar kadına şiddetin en az burada olduğunu söylüyor” demeyin.

  üniversitedeyken tıpkı bunlar gibi buraları savunan liberal bir hocam vardı. şiddet oranları oralarda çok az derdi :). bir gün söz hakkı istedim ve söylediğinin yanlış olduğunu, kadınların cesaret edip, dışarıya çıkıp, emniyet müdürlüğüne gidemediğini ve o verilerin o yüzden düşük olduğunu söyledim. tartışma sürerken. sayın hocam sivas'ın ötesine gittiniz mi? dedim hayır dedi.

  sayın arkadaşlarım sivas'ın ötesine gidip yaşamadıysanız, boş konuşmayın.

  ya sabır editi: tamam arkadaşlar, ben abartıyorum, ben yalan söylüyorum. doğru siz haklısınız, ben önyargılarımla yaklaşmışım yıllarca. hadi ben önyargıyla yaklaşıyorum. soruyorum ya hiç mi kibar feyzo izlemediniz? ne olur ya? ama ben şaşırmıyorum niye biliyor musunuz?oya baydar gibi aşiret ağasını öven tipler var burada. adam bana eli silahlı aşiret çocuğu övgüsü yapıyor. neymiş eğitimliymiş, tek eşliymiş. hadi abicim hadi.

  bu da bilmeyenler için kibar feyzo linki:

  https://www.youtube.com/watch?v=stoxncpxows
 • nasıl bir coğrafyadır anlamadım, kapıda oğlundan haber bekleyen anaya ne tür bir canlı saldırabilir? hay allah binbir türlü belanızı versin be kirlettiniz memleketi pis nefesinizle.
 • sinirlenmiş hdpliler içeren video.

  2-3 gün kadın yüzünden binaya cephane giriş çıkışı yapamadılar o yüzden sinirliler herhalde.
 • pkk'nın zorbalığına isyan eden hacire akar'ın kuduz köpeklerin vahşi saldırısına uğraması. bitecek bu zorbalığınız.