şükela:  tümü | bugün
 • ulan allah kahretsin be! 1969’da chp’nin civisi cikti bunlar alti ok degil bes ok’u savunuyor diyen türkeşler hakli cikti.
  chp milliyetci kalsaydi atatürk donemi gibi mhp’ye ihtiyac bile kalmazdi.

  ayrica kemal kilicdaroglu devletce kürtcü sirf kürt diye onlarca kisiye is verdi diye fislenmistir.
  ne desek bos basbug atatürk cocuk yapmadigi gibi keske parti de kurmasaydi ya da bagini koparsaydi.
  partisi bu kadar kullaniliyor dusunun cocugu, torunu olsa aman allah!
 • türkeşler haklı çıkmışmış, türkeş birazcık atatürkçü olsaydı partiyi zorla türkçülükten islamcılığa kaydırmazdı.
 • ah be kardesim islamcilik yaptigi falan yoktu doksanlarda bile filistinliler bizi arkamizdan vurmustur yahudilerle bir savasimiz yoktur diyebilen birisi.
  bak ben de atsiz atanin siirlerini cok severim ve tum romanlarini okudum atsiz da sonradan hak verdi fikir adamligi kendine cok yakisti siyasi karakterler ustu olmasi daha iyi oldu atsiz’in.
  turkes bey cocuklarina bile ozturkce isim koymustur lakin 69’da odtu kampusunde hz muhammet aleyhine kufurlu pankart ve slogan sonrasi dortte ucu musluman olan türk gencligini kimse tutamazdi.
  ilk ulkucu sehit de ankara ilahiyattandir neyse ne diyelim genclerin fikirleri de degerlidir belki bilmedigimiz seyler de vardir.

  biz sadece ne atatürk’e kufreden ne de dinine, toresine, kendi irkina halkina yabanci bir genclik olusmasin diye ulku ocaklarini kurduk, partiyi ise devlet ne zaman zora girerse elimizi tasin altina koymak icin kurduk ne diyelim gencler bizi sevmese de anlamasa da populer olmasa da yumurta topuk giymek davadan dönmek yoktur kitapta!