şükela:  tümü | bugün
 • bugün meclis açılışında gerçekleşen rezillik. mutlu musun kadıköy, şişli, izmir?

  orta edit: hayır efendim, sadece "bir oy hdp'ye bir oy ince'ye" diyenler suçlu değil. onlara karşı çıkmayan atatürkçüler de suçlu. hatta şimdi bile hesap sormayanlar suçlu. " erdoğan kendi hükümetini kurdu, istediği kanunu çıkaracak, khk hakkı da var,; peki biz "sırtımızı kandil'e dayadık." diyenleri neden meclise soktuk? ak parti 301 mv alsa da hiçbir şey değişmezdi ama biz yanlışın en büyüğünü yaptık." demeliler.

  --- spoiler ---

  hdp eş genel başkanı genel başkanı pervin buldan ve ekibi genel kurul'a istiklal marşı okunduktan sonra geldi.
  --- spoiler ---

  http://m.ensonhaber.com/…urula-gec-giris-yapti.html
 • tbmm'de istiklal marşı okumak tercih değil zorunluluktur!
 • meclis açılışında istiklal marşı okumamak bir seçimse, (çeşitli sebeplerle sizi rahatsız ettiğini varsayıyoruz) mecliste vekillik yapmamak ve hatta marşını okumaktan imtina ettiğiniz faşist ülkenin vatandaşlığını taşımamak da gayet demokratik ve siyasi bir seçimdir. çıkabilirsiniz. biz ülkeyi de rejimini de marşını da değiştireceğiz diyorsanız, onun adı demokrasi, siyaset veya seçim değil bölücülük ve terör oluyor.
 • bu milletin vekili olarak girilen mecliste bu milletin marşını okumamak bir seçenek değildir, okumak istemezseniz meclise girmek için bir yerlerini yırtmazsınız olur biter.

  edit: kürt olduğundan dolayı olmasın? demiş yazarın biri, kendisine buradan da söyleyeyim meclisin adı türkiye büyük millet meclisi ve türkiye nin de milli marşı budur. ayrıca kimliğinizde de tc vatandaşı yazar. kısaca zorundasınız!

  edit2: marşa da marşın ideolojisine de karşıysanız zaten bölücülüğü savunuyorsunuzdur, bu da üstü kapalı ben terörizm destekçiyisim demektir, bu kadar basit. sonra "biz tiririst digiliz" diye gezmeyin.
 • demokratik bir tercihtir. saygı duymak gerekir.

  edit: bana ne küfür ediyorsunuz. ben mi dedim okumayın diye.

  hem ben türküm. istiklal marşını da okurum. ama okumayana da neden okumuyorsun diye sormam. bana ne.
 • siktir lan oradan seçimmiş. türkiye büyük millet meclisi'nde milletvekili isen o marşı okumak seçim falan değil zorunluluktur.

  edit: bazı amın feryatları özel mesajdan faşistsiniz diye ağlamaya başlamış. yazmayın bana amk kişnişleri. isot kokuttunuz mesaj kutusunu.
 • chp'nin kankisi olan terörist bir partinin vatana ihanete girecek davranışıdır.

  ayrıca hükümet bunları tutuklamayarak büyük yanlış yapıyor.devletin milli marşını okumuyorsan bu ülkeden siktir git.
 • okumamak bir seçimmiş. peh hadi oradan! zaten burası da türkiye cumhuriyeti değil, uganda oluyor. pek şey yapmamak lazım.
 • cehxape seçmeni keyiften 4 köşe olmuştur bu haberle. haysiyetsizler.

  edit: cehxape seçmeni ile kastettiğim kesimin içinde, chp'ye oy verenler yok. partisi olan chp yerine, barajı geçmesi için hdp'ye oy verenler var. bu hususu bir yazar arkadaş yanlış anlayıp mesaj atmış. olası yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bu edit'i yapmak istedim.
 • bazı orospu çocukları her fırsatta teröristleri savunabilecek bişeyler bulabiliyor.

  yani daha ne olabilir yeter artık diyebileceğiniz? azıcık insan olun.