şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gün geçmiyor ki emanet oycu dalyarakların suratına bir tokat daha vurulmasın. bu tokatların şimdilik sonuncusudur. sözlükte başlığının bile açılmamış olmasına şaşırmadım.

hdp eş genel başkanı pervin buldan, kendisi dahil 10 milletvekiliyle beraber, pkk terör örgütü elebaşı abdullah öcalan için açlık grevi başlatan leyla güven'e destek olmak amacıyla meclis'te 2 günlük açlık grevi başlattı.

ya bak hdp başka pkk başka ösge anlamıosun çünkü çomar ve yobazsın ekşi söslükte öyle yasıor onlardan daha mı iyi bileceksin offf!!

http://www.hurriyet.com.tr/…-aclik-grevi-b-41040501
  • hdp ile pkk arasındaki ilişkileri gösterir verilerden sadece biri.
    daha genel seçimlere çok var, haliyle yarın unutulur gider, bir iki bağlama, bir iki "biz solcuyuz" "kahrolsun abd" iş tamam.
  • yine ülkemizin sinir uçlarına dokunmaları için emir almış sözde milletvekillerinin açlık grevidir.afrin'de yaralanan askerimize gazi ünvanı vermeyip çöp toplamasını seyrederken,bu zihniyete kendi cebimizden maaş veriliyor ya en çok o zoruma gidiyor.
  • 2 günlük dediğin bildiğin iftardan önce uyuyup kalıp sahuru kaçırdığın ramazan orucu gibi bir şey. kaza yapıyordur onlar *
  • vekillerin kilo alması ile son bulacaktır.
  • ben destekliyorum, lütfen bu defa istikrar gösterip açlıktan ölün!
  • şimdi bunları ve yaptıkları davranışı güzelleyecek hatta ve hatta savunacak tipler gelir, barıştan,güvercinden, demokrasiden bahsederler. onlara da kafam girsin.

tanım:terör örgütünün siyasi uzantısı olduğu bilinen bir siyasi parti üyelerinin terörist başı ve bebek katili için başlatmış oldukları eylem.
  • ulan ne zaman seçim olsa bu pelvin kardeş pkk ile ilgili açıklama yapıyor ya da böyle pkk sempatizanı eylemler gerçekleştiriyor.

korkmayın olum gitmeyecek akp, kalacak ve bop devam edecek.

ama kağıt üzerinde devam edecek.
  • koskocaman 2 gün nasıl dayanacaklar diye korkuyorum.ayrıca lütfen grevde ki gizli açlığı bulunuz.
  • 10'da 10 bekliyorum. lütfen fire olmasın. bu arada baş orospu çocuğu imralı'da yiyip içip yatmaktan camış gibi oldu, sizin gibi beyinsizler de açlık grevi yapsın.