şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akp ne kadar çaldıysa, bunlar da o kadar yardım ediyor. hesabını siz yapın işte.
 • dört entry yukarda linki verilen gazete haberini milliyet gazeteporttan alıyor ve "pkkya sıcak karavana skandalı manşetiyle veriyor, ama sonra haberin içeriğine baktığımızda "iddialar ortaya atıldı", "iddialara göre" , şekilinde haberin verildiğini görebilirsiniz, ama heyhat zaten hdp konusunda her an inanmaya hazır halkımız içeriğe bakmayacak, haberin manşetindeki yazıyı okuyup sonra sosyal medyada sallamaya, kahvede okey oynarken "amk hdp pkkya sıcak yemek götürüyormuş" diye söylenmeye devam edecektir, işte biz buna psikolojik harp diyoruz, yaşı yetenler 90larda bunun nadide örneklerini görmüşlerdi ki aynı psikolojik harp usulü haberleri hala daha buralara getirip paylaşan ergenleri görüyoruz...

  ha peki özgür gündem vb. pkk ya yakın kaynaklar da bunları yapmıyormuydu? tabi onlarda aynı tarz haberleri üretiyorlardı, adı üstünde psikolojik harp, iki taraflı...

  kısacası sen sen ol öyle her şeye hemen atlama, habere yani...
 • türk milletinin vergilerinin kurşun, bomba, hendek olarak dönmesidir. örnek
  bir diğer örnek

  devletin, şehrin imarı için tahsis ettiği araçlarla şehirlerinde kargaşa çıkaran medeniyetsizleri gözler önüne sermektedir.

  suça ve teröre karıştığı tespit edilen belediyelerin yönetimi il özel idarelerine devredilmelidir. özel idarenin bulunmadığı yerlerde valilik bu görevi üstlenebilir. milli irade, demokrasi kavramlarının ardına sığınıp, ali kıran baş kesenlik yapmak isteyen sütsüzlere hak ettikleri ceza muhakkak verilmelidir.
 • (bkz: dbp)
 • demek ki eşbaşkanlarının haberi yok veya gücü yetmiyor.
 • ne güzel işte. bu pıtırcıklara daha fazla oy vererek bizleri de şehrin ortasında öldürmelerini sağlayabiliriz. barış için be, yanlış anlaşılmasın. bunlar böyle belediye araçlarıyla bomba falan yerleştiriyorlar, senin benim vergimle bizi öldürecekler ama şehit oluruz işte fena mı? çok pıtır bunlar kıyamam.
 • çok çabuk unutuldu. askerlerimiz asfaltın üzerinde giderken bu belediyelerin döşediği bombalarla katledildiler.

  pkk bu yüzden bitmiyor zaten, yaptıkları çok çabuk unutuluyor.