şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ...
 • düşünün ki charlie hebdo zanlılarından bir kişi polislerce öldürüldü paris'te ve katilin ailesi sokağa bir taziye çadırı açmış. ve oradaki müslüman halk falan da yanında işte. ve parlementodan da bir vekil gidip bu çadırı ziyaret ediyor. halk bildiğin propaganda halinde. ve el kaide bayrağı da var. bildiğin el kaide akıyor orada. ve diyorlar ki ama muslumanlar cok horlandi, asagilandi, kutsalimiza dokundular. bu bizim haklı mücadelemiz. yaşasın müslüman halkı. tililili falan çekiyorlar bi yandan anneler.

  gençler o sizin çok nazik sandığınız fransız polisi var ya oradaki herkesi vazelinsiz üzer. net konuşuyorum. vekili de üzerler. hem de ulu orta! laaaps diye çıkarır sokarlar. jopu. o kadar diyim.

  zaten bi kere halk sokağa dökülürdü nasıl böyle bir şeye izin verildi diye. bu canileri nasıl korursunuz. işte hep böyle şımarıyor bu katiller diye halk galeyana gelir ve paris'te 300.000 kişi yürürdü. belediye başkanı istifa ederdi. terör yanlısı olsun olmasın ben müslümanım diyen herkes fişlenir ve en azından psikolojik baskıya maruz kalırdı. vekilin işine son verilip sınır dışı edilirdi ve o katilin ailesi de suça yardım gibi maddelerden hapse atılırdı.

  ne diyorsunuz? tıpkı bizde olanlar gibi di mi? e hani çağdaş onlardı? e hani biz bu birliğe girmek için götümüzü yırtıyorduk?
 • ölüler öldü kardeş ne konuşuyosun? önce çadırına sonra da sana sokayım. dünya bir diken, sikeyim gülünü koklayanı =)
 • niye hala yaşadıkları merak konusu olan grup.

  alenen bu ülkede türk olan herkesin ölümünü istiyotlar demektir. ne yaparsanız yapın ayrıcalıklı olamayacaksınız.
 • hiç şaşırmadım. tüm hdp vekilleri için genelleme yapmak istemiyorum. ama bazıları var ki en az 20 tanesi falan sırf kürt ırkçısı. o yüzden hdp'de böylelerini görmek beni şaşırtmaz. pkk'nın sivillere yönelik hiçbir terör eyleminde iyi bir duruş sergileyemediler ve sergileyemezler de. bakın asker polisle pkk'nın çatışmasındaki hallerini demiyorum sadece sivillere yönelik eylemlerde bir duruş sergileseler az çok bir umudumuz olurdu ama maalesef durumları bu.
 • ...
 • ''terör saldırısını ypg-pyd değil bunlarla bağlantısı olmayan tak yaptı.bakın bizde tak'lı teröristin taziyesindeyiz'' manipülasyonuyla ypg-pyd'yi kamuoyu gözünde aklamak amacıyla yapılmıştır.

  evet zaten bizde de ''gerçekten tak örgütü yapmış.ypg masummuş.'' algısını oluştu. kahrolsun tak, yaşasın ypg !!!
 • meğersem biz türk halkı ne kadar geniş mezhepliymişiz, leğene döndük maşallah, yalnız bunun sebebi vurdumduymaz bir millet oluşumuz mu, devlete yönelik itaatkar ve sabırlı oluşumuz mu yoksa tek başına ne yapabilirim ki? deyip sinmek mi???? bu üç sebepten hangisinin olduğu çokta önemli değil ama devleti idare edenlerin milleti küçük ve komik duruma düşüren bu vekillere karşı radikal bir yaptırım uygulaması şart , çünkü biz millet olarak ama sindiğimizden ama sadakatimizden üzerimize düşeni yapıyoruz sen de idareci olarak üzerine düşeni yap ki yarın öbür gün halk kendi bildiğini yaptığında "vatandaşımızı sağ duyuya davet ediyorum" demeye yüzün olsun
 • sorsan türkiyede özgürlik yok derler milletvekili canlı bombanın cenazesine katılıyo yahu madem destek veriyosun nie meclistesin niye dağdakilerin saflarına katılmyosun eline silah alıp çarpışsan amenna ama yapmassın milletvekili maaşını alıp taziyelere katılırsın yazık yazık