şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sınır ötesi operasyon yapmayı call of duty oynamak sananların saçmalaması.
  • çok güzel bir cevap verilmiş tweettir.

"adama böyle sike sike düzgün türkiye haritası çizdirirler! hani bölüyordunuz? hani ütopyanız amın feryatları?"
  • bu partiye oy verenlerin önemli kısmı şu günlerde afrin destekçisi pozlarında ya, ben ona yanıyorum.
  • çaresizliğin ikinci aşamasını gösteren tweet.

birinci aşaması afrin türkiyenin vietnamı olacak, çağın direnişi falandı.

şimdi göt kadar yere 50 gündür giremiyorsunuz oldu.

sonunda diyecekleri de teceye ağır kayıplar verdirildi, kürt savaşçılar şöyle böyle, taktiksel olarak çekildik.

(bkz: tipik kürtçü dezenformasyonları)
  • once buyuk direnis dediler, sonra amerika'dan medet umdular, rusya'ya hava sahasini kapat diye yalvardilar, savasa hayir diye agladilar, siviller oluyor diye propaganda yaptilar, racu'da ev ev savasiriz cikamazsiniz dediler, cinderesi dusmez dediler, tekrar savasa hayir asamasina geldiler, afrin merkez size mezar olacak dediler, afrin'e bilerek cekildik diye propaganda yaptilar, en sonunda da niye 50 gun oldu diye agliyorlar.

ıste yukarida birkac virgulle bile teroristlerin ve teror sevicilerin ne kadar kaypak olduklarini gorebiliriz. kendileri sivil katletmeyi cok iyi bildikleri icin turkiye ve ozgur suriye ordusu'nun insanligi karsisinda saskin durumdalar.
  • minimum kayıp verilmesi için yapıldığını anlamayan heval saçması, hatta fırat kalkanı harekatına göre hızlı bile gittiği söylenebilir şuan batılı medya çok övdüğümüz daeşle mücadelenin ana unsurları ypg bu muymuş diye konuşmaya başladı bile, tahminim afrin merkez biraz daha yavaşlatsa da minimum kayıpla bu hevalleri temizleriz sonra münbiç vs..
  • eşeksever vatan haini beyanatıdır. bu işler yüzölçümü/gün hesabı ile olsaydı destekçisi oldukları, 40 yıl önce kurulan terör örgütü ıslak rüyalarını gerçekleştiremekle kalmamış, şu an mars'a falan sözde paçavra bayrağını dikiyor olurdu.
  • benim anlamadigim bu tip operasyonlarda neden surenin onemli oldugunun dusunulmesi.

tsk istese 1 saat sonra afrin'e bayragi diker. ama bircok askerimiz sehit olur, siviller olur ve sehir harabeye doner. bunun yerine adim adim temiz sekilde ilerleniyor.

ha mesela savunmadaki teroristler direnc gosterip ordumuzu durdurur, o zaman dersin bunu. ama suana kadar hicbir yerde direnc gosteremediler. cinderes, raco, seyh hadid, bulbul vs. 1 gun bile surmedi alinmalari. isid bile daha cok zorlamisti ordumuzu.
  • mehmetçik vurdukça ses içerideki hainlerden geliyor , inim inim inleyeceksiniz ancak nafile türk ordusu durmayacak
  • akıllarınca kışkırtmaya mı çalışıyorlar acaba?
    cevap verelim : arada bir midemiz bulanıyor mola veriyoruz. neticede 3300 den fazla boka bulanmış dağ domuzu leşi oldu.