şükela:  tümü | bugün
 • elin conisi yıllardır oralardayken işgal değildi he...
  ne derlerse desinler.
 • sırtlarını dayadıklarına dayamaya gidiyoruz.söyleyin ağlamasınlar.
 • 7 düvel cirit atmış topraklarda türkler girince işgal . hadi lan ordan.
 • sivilleri öldürüp, orman yakıp bu operasyona işgal demek rospu çocukluğudur. ancak bu anne ve babalarından değil, kendi karakterlerinden kaynaklanmaktadır. çünkü kürtler bizim kardeşimizdir.
 • çok seviyolarsa yardıma gitsinler. yol parasına benden.
 • yav he he. işgal ediyoruz ne yapcan?. dağda eşşek sikip, domuz yersiniz. ulan bu veledi zina vatan hainleri birde devletten maaş alıyor ya.
  bu ayıp da iktidara yeter.
  tanım: akan kandan sorumlu eli kanlı katiller sürüsü.
 • hdp; terör sempatizanı orospu çocuklarıyla dolu ve pkk'nın siyasi uzantısı olan bir partidir. kendilerinden farklı bir duruş beklenemezdi zaten.
 • adamlar türkiye cumhuriyeti’nin kendi sınırları içinde, kendi toprakları üzerinde var olmasını bile işgal diye isimlendiriyor, sınır ötesini es geçer mi?

  suriye’nin kuzeyi bugün pkk’nın ypg’nin elinde. yani bugün, adamların amcasının oğluna, dayısının kızına askeri operasyon yapıyoruz. “ordumuzun yanındayız” açıklaması yapacak değiller ya. biraz gerçekçilik, rica ediyorum.

  onlar kendi ordu bellediklerinin yanındalar. dertlenmeleri ondan.
 • normaldir, apo'nun göz bebeklerini taban bulduğu alan hakimiyeti bölgesini kaybediyor olmanın acısıyla çok normaldir.

  ahahahahahaahahahahaahahahahaha

  diye gülmek istiyorum sayın suserler, kızmayın bana çok keyifliyim. ipne kılıklılar pkk fıratın batısına geçmiş o zaman dans diye videolar paylaşıyorlardı. önce 30 yıllık apo'nun göz bebeği türkiye'ye en çok terör ihraç eden (sınırımıza dik uzanan dağlık yapısı sebebi ile) afrin'i komple bırakıp kaçtılar. şimdi suriyedeki tüm tabanının olduğu kuzey suriye ellerinden gidiyor. bakın ypg'nin aldığı diyer bölgeler bir tane bile pkk'lı yetiştirmeyen bambaşka halk popülasyonuna sahip yerler rakka gibi, ama kuzey suriye tam manasıyla kaleleri. son günlerde kandil ne ya. kandilde pkk mı kaldı ya. diyorlardı ya. hah işte kandilin önemi bu piçler için tekrar artacak.

  elerinde kala kala sadece sincar ve kandil kalıyor. sincar'ında halk desteği yok dağlık bölge avantajı var ama iha sonrası bu avantajın tsk karşısında bir işe yaramadığı belli oldu. kandilde çok geçilmez gözükmüyor artımk aa dostlar değil mi?

  olmaz zannediyordunuz, cerablusa giremez diyordunuz. cerablusa değil ananızın amına girdik. afrin içinde öyle sandınız bu sefer götüne girdik şimdi suriye'nin doğusunda ağzınıza veriyoruz yarın kandilde içinize boşalırız sizde rahatlarsınız biz de rahatlarız...