şükela:  tümü | bugün
64 entry daha
  • adamsanız gidin savunun denilen zift.
  • barış pıtırcığı selocular rahatsız olmuş, ver olum oradan coşkuyu
  • yıllardır abd ve diğer ülkeler, ışid ve diğer terör örgütleri üstünden geçerken bu toprakların ses etmeyen hatta destekleyen hdp den çıkıp da bugün bu harekat işgal diyen herkes acilen tutuklanmalıdır
  • chp den de aynı ifadeleri söylemesini bekliyorum. nasıl olsa terörist seviciler. yoksa açıklama yaptılar da ben duymadım mı?
  • hdp = pkk. tüm hdp yöneticilerinin terör örgütü yöneticiliğinden tutuklanması gerektiğini gösteren haber.
  • hans kiloluk yarrağı vururken iyiydi ama.*
  • normaldir, apo'nun göz bebeklerini taban bulduğu alan hakimiyeti bölgesini kaybediyor olmanın acısıyla çok normaldir.

ahahahahahaahahahahaahahahahaha

diye gülmek istiyorum sayın suserler, kızmayın bana çok keyifliyim. ipne kılıklılar pkk fıratın batısına geçmiş o zaman dans diye videolar paylaşıyorlardı. önce 30 yıllık apo'nun göz bebeği türkiye'ye en çok terör ihraç eden (sınırımıza dik uzanan dağlık yapısı sebebi ile) afrin'i komple bırakıp kaçtılar. şimdi suriyedeki tüm tabanının olduğu kuzey suriye ellerinden gidiyor. bakın ypg'nin aldığı diyer bölgeler bir tane bile pkk'lı yetiştirmeyen bambaşka halk popülasyonuna sahip yerler rakka gibi, ama kuzey suriye tam manasıyla kaleleri. son günlerde kandil ne ya. kandilde pkk mı kaldı ya. diyorlardı ya. hah işte kandilin önemi bu piçler için tekrar artacak.

elerinde kala kala sadece sincar ve kandil kalıyor. sincar'ında halk desteği yok dağlık bölge avantajı var ama iha sonrası bu avantajın tsk karşısında bir işe yaramadığı belli oldu. kandilde çok geçilmez gözükmüyor artımk aa dostlar değil mi?

olmaz zannediyordunuz, cerablusa giremez diyordunuz. cerablusa değil ananızın amına girdik. afrin içinde öyle sandınız bu sefer götüne girdik şimdi suriye'nin doğusunda ağzınıza veriyoruz yarın kandilde içinize boşalırız sizde rahatlarsınız biz de rahatlarız...
  • eee sırtını nereye dayayacak?
  • hdp nin böyle bir operasyonu desteklemesi düşünülemez olduğundan, hdp açısından olağan bir beyandır. nası koduk, nası siktik ama, etek verelim mi şeklindeki belden aşağı ve tecavüz tehdidi içeren karşı söylemler de savaşın kirli yüzünü gözler önüne serer.
  • bir de kuzey suriye demişler. suriye'nin kuzeyi değil. kuzey suriye. orada terör devleti kuracaklar sözde orospu çocukları.

bu vesileyle bir kez daha sormak isterim. terörle iltisaklı olduğu bilinen bu parti hakkında neden hâlâ kapatma davası açılmamıştır? yargıtay cumhuriyet başsavcısı ne iş yapmaktadır? neden bunların türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının vergileriyle türkiye cumhuriyeti'ne düşmanlık yapmalarına izin verilmekte? bu kimin işine geliyor? devamı silivri'de...
24 entry daha