• bi siktir amk ak gezeni! sieeeeee
    engelle geç çok muhattap olmayın...

ulan ilk entryi okudum, alla alla adam niye böyle yazmış ki diyorum:) meğer başlığı açan lale’yi zaten engellemişim :pp
  • reelpolitikten habersiz insan söylemi.

şu saatten sonra* demirtaş, hatta abartarak söylüyorum, abdullah öcalan televizyona çıkıp, "bütün kürtler oylarını akp adayına versin" dese bile hdp'liler geçtiğimiz 17 seneyi şöyle bir düşünür ve o aday seçimi kazanamaz. kimse aptal değil, herkes her şeyin farkında.
  • olabilir. bugünkü gelişmeler ipucu verdi. önümüzdeki günlerde daha da netleşir.
  • ancak mhp'lilerin aklına gelecek şeytanlıklar.
  • demokrasiden yana olan insanların arasına nifak sokmak isteyen bir adet aktrol'ün algı çalışmasıdır.
  • başlığı yazan akpli'nin dediği tutacak mı diye başlığı favorilere ekledim. yaşarsak, göreceğiz ne olduğunu akpli birader.
  • bu ülkede yedek lastik hangi parti herkes biliyor. size burdan ekmek yok sayın troll.
  • bahçeli sen misin? tarz aynı çünkü...
  • böyle bir ihtimalin olmasını çok mu istiyorsunuz? ya trollsünüz ya gerizekalı.

ortada böyle bir şey yok. buna dair hiçbir şey yok. ne istiyorsunuz muhalefetten biri çıkıp hdp'ye gider yapsın araları mı bozulsun? amacınız bu mu? hayır diyelim ki öyle bir şey olacak. gelip burada bu olasılığı önceden söyleyince size öngörünüzden dolayı madalya mı takacağız?

aynı boktan senaryolarınızın çöktüğünü cumhurbaşkanlığı seçiminde de gördük, referandumda da. gidin kürt düşmanlığınızı akp çatısı altında yapın. demokrasi ittifakına zarar veremeyeceksiniz. bu ülkenin en bir numaralı önceliği demokrasinin tesis edilmesi, bekası önündeki en büyük engel de erdoğan'ın iktidarda kalmasıdır.
  • istanbul'da bilinçli bir hdp seçmeni var, faşizme yine hayır diyecektir. buralardan size ekmek çıkmaz aktroller. bu yol sizi ancak kerimcan durmaz'ın zikine götürür.

edit: uyarı sonrası sayın kelimesi ak ile güncellendi.
hesabın var mı? giriş yap