şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bildiğiniz gibi komünist başkan maçoğlu tunceli belediye başkanlığına aday oldu sonra da kendilerinden başka herkesten ve her şeyden nefret eden hdp'li şerefsizler kara propagandaya başladı önce kaynak

  neymiş efendim dersimin yeni kayyumuymuş maçoğlu siktir ibne seni
  neymiş efendim git nohut komünistliğini ovacıkta yap hoşt lan it
  neymiş maçoğlu kemalistmiş tamam bu biraz övgü olmuş bunda birşey yok
  vs.

  lan bu saatten sonra maçoğlu'nu desteklemeyen chp'ye bende oy vermem.
 • bir devletleri olsun ilk başta tunceli ve civarındaki alevileri keser bunlar.
 • kürt faşizmi.
 • gerçekten komünist olmanız durumunda başınıza geleceklere güzel örnek. kimse sizi sevmeyecektir, çünkü herkesin halka sattığı, din, ırk gibi mallarınız yoktur, bu da onların çarklarına çomak soktuğunuz anlamına gelmektedir.
 • twitter'da gerçekleşen hadisedir.

  2-3 tane kendini bilmez faşistin söylediği sözlerdir.

  neden hemen hdp'nin üstüne kalıyor. hdp'den resmi açıklama var mı? yetkili birinin ağzından çıkan bir söz var mı?

  bu sözü komünist başkana söyleyen faşistlerle, bu sözü söyleyenlerle bütün hdp'lileri bir tutanlar aynı kalitededir.
 • dersimli hemşerilerim başarılı maçoğluna oy vermelidirler. hdp kayyumdan önce tunceliye ne hizmet yapmış ki tekrar hdp seçilsin.
 • hdp ,sözde karşıtı ile aynı kaynaklardan beslenen faşistlerin aynadaki suretidir.amerikan sermayesinin ''it''leşdirmediği siyasi oluşum yoktur.ister iç anadolu da olsun,ister güney veya doğu anadolu'da olsun it it'dir.sadece yedikleri kabın rengi farklıdır.

  ekleme: karaktersiz kürtçülerin son sığınağı sputnik eksenli linkler oluyor.orospu çocukları,tuncelide ve elazığda maçoğlu ve taraftarlarını aleni tehdit ettiğinizi görüyoruz,duyuyoruz.
 • hüseyin aygün'ün kaynaksız şekilde iddia ettiği söylemleri hdp kurumsal açıklama yapmış da maçoğlu'yu hedef almış - göstermiş gibi davranan davarları görmemizi sağlamış olay.

  burada hangi partiye oy verildiğinden bağımsız ülkedeki her kesimin, karşıt gördüklerine dair olumsuz haberlere sorgulamadan inanması başlı başına trajikomik bir durum. nefret ile gerçeklik arasında bir çizgi olmalı arkadaşlar.
 • seçimlerden evvel tipik chp refleksiyle kanca attıkları kişileri kendi tarafına çekmek için kara propaganda varmış gibi yaparak algı yaratma çabasından başka bir şey değildir.
 • iki şeyden bahsedeceğim; ilk olarak komünist falan değilim, yanlış olmasın lakin maçoğluna laf eden kişi yozdur, açık net. kendisi bugünün terzi fikri sidir. ideolojisine sempati duyarsınız duymazsınız o apayrı bir konu ama içinizde şu kadarcık olsun güzelliğe dair umut varsa yaptıklarına saygı duyarsınız, duymalısınız.

  ikinci olarak da haberin kaynağı... bize haber kaynağı olarak tweet göstermeyin, yapıldı, söyledi, iddia edildi tipi haberler vermeyin, ayıp oluyor. varsa elinizde görüntü, ses kaydı yada hdp tarafından yapılmış bir paylaşım bunu gösterin, gidip olayla alakasız 3. kişilerin tweetlerini değil.