şükela:  tümü | bugün
 • hdp standına dönük bozkurt işareti yapan polise valilik tarafından soruşturma açılması olayıdır.

  ne güzel olay lan. valiliğin bu konuda hassasiyet taşımasına şaşkınım.demek ki devletin üniforması ile artistik yapmayacaksın. umarım açığa alınır bu bağyan.

  önce haberi hatırlayalım

  valilik açıklaması
 • baştan belirteyim ülkücüyüm.

  devletin polisi böyle komik işlere kalkışmasın. ben lise 2'de falan keyif alıyordum bu işlerden.

  hdp yasal bir siyasi parti. açtıkları stant kanunlara uygun. değilse gerekli şekilde yine yaparsın yapacağını ama bozkurt çekmek falan komik işler.

  bir sözüm de dünden beri bunu övünerek paylaşan mhp'li arkadaşlara. ortamdalarda devleti biz yönetiyoruz demeye devam mı?

  ekleme: polislik, askerlik söz konusu olunca olunca haydi yürüyün bozkurtlar diyenler; rektör, kaymakam, savcı atarken kenara geçin bozkurtlar. oralara sadece ak parti gençlik kolları layık çünkü.
 • şukular @2’ye...
  söylenecek ne varsa söylemiş.
 • https://www.haber365.com.tr/…h-aciklama-h78233.html

  bunlar yapılırken provokasyon olmuyor da bozkurt işareti yapınca mı provokasyon oluyor. valiliğimizin aynı hassasiyeti diğer konularda da göstermesini bekliyoruz.
  yeter artık, yıllardır denmedik laf bırakılmadı. kendi ülkemizde mülteci gibiyiz. yok pkk sizi tükürüğünde boğar, yok sırtımızı pkk'ya dayadık. hiç biri provokasyon değil zaten. açığa alınmasını isteyenlerde siktirsin gitsin.

  eğer bekarsa evlenmek istediğim polisin incelenmesi.