şükela:  tümü | bugün
  • "ama unutma kardeşime ne kadar şefkatli isem, düşmanıma o kadar cebbarım. türk milleti rabbimin kafirlere karşı kılıcıdır. 1000 sene kardeşim oldun. islam düşmanı mason uşaklarına uyup, düşmanım olma. düşmanıma ne yaptığımı, kendileri güç yetiremeyince seni sahneye süren haçlı güruhuna sor. karar hala ümit kesmediğimiz kürt milletinindir." şeklinde tehdit ve, bariz halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu işleyen bir rezilin cümlesi.

bu kadar açık bir suçun yargılamasında savcının "alçak kelimesi, tdk'da yüksekte durmayan anlamına gelir, hakaret suçu yok" demesi de büyük olasılık tabii. 1933 almanyasındayız resmen.
  • daha 6 ay öncesine kadar hdp ile kucak kucağa oturan, birbirlerine çözüm süreci kapsamında ilan-ı aşk eden bir parti mensubunun açıklaması.

siz bakmayın bunların bugün düşman göründüklerine, omurgasız olduklarından çıkar için her zaman tekrar yanyana gelebilirler.
  • akp hdp ittifakinin en buyuk kaniasdfghjkl
  • ortada bir alçak bulunduğunu kesin olarak kanıtlayan bir beyanattır.
  • "sandık, sandık" diye bir yerlerini yırtan adamların yine "kendilerine müslüman" olduğunu gösteren beyan.
  • tayibizim tarikatinin bir adet omuriliğiyle düşünen belediye başkanı.
    tanım: ben de seni kardeşim olarak görmüyorum.
  • (bkz: faşizm)
  • hassss!!!... anladın sen onu!

bazen küfür söylenmesi gerekenlerin toplamına denk gelecek kadar anlatım olanağı sunabiliyor...bu da tam ondan. tam en derininden olacak şekilde siyasal demokrasi düşmanı.
  • ya nasıl bir ülke olduk biz böyle?

bak kardeşim, seçimlerde oy kullanmak benim hem hakkım hem de vatandaşlık görevim ve ben 7 haziran sabahı sandığa gidip hdp’nin ambleminin altına mührü bastım.

7 haziran seçimleri yasal mı? evet. hdp legal bir parti mi? evet.

ee sorun ne?
    neden yerinden kalkan bana küfrediyor?
    hani sokakta vatandaşın ya da sosyal mecralarda, şu an yazmakta olduğum sözlükte beni orospu çocuğundan tut yedi sülalemin sikilmesine kadar küfürlerle, satılmışlıkla, teröristlikle, yaratıcılığın sınırlarını zorlayan hakaret ve ithamlarda bulunan haddi hesabı yok, amenna.

ama koca koca siyasetçiler, parti liderleri, vekiller de hakaret ediyor.

“şerefsiz”ler, “alçak”lar hava da uçuşuyor.

ya kardeşim harbiden ne yapalım biz, ya da biz boşver ne yapayım ben?

oy mu kullanmayayım?
    e bu benim vatandaşlık görevimse benim oy kullanmamam vatanıma karşı yükümlüklerimi yerine getirmemem demek değil mi?
    oy kullanayım ama “istediğim parti”ye değil de “istenilen parti”ye mi oy kullanayım?
    e o zaman demokrasicilik yada cumhuriyetçilik oynamanın anlamı ne, geçelim babadan oğula yönetime sandık başlarında pazar günlerimizi telef etmeyelim.

ha en üzücüsü ne biliyor musunuz? birileri sırf oy tercihimden dolayı beni ve benim gibi hdp’ye oy verenleri bu kadar fütursuzca aşağılarken ve herhangi bir yasal yaptırıma tabi tutulmazken, ben bana küfür etmeyin demeye bile çekiniyorum bir kılıfına uydururlar mahkemelerde sürünürüm diye…