şükela:  tümü | bugün
 • "ama unutma kardeşime ne kadar şefkatli isem, düşmanıma o kadar cebbarım. türk milleti rabbimin kafirlere karşı kılıcıdır. 1000 sene kardeşim oldun. islam düşmanı mason uşaklarına uyup, düşmanım olma. düşmanıma ne yaptığımı, kendileri güç yetiremeyince seni sahneye süren haçlı güruhuna sor. karar hala ümit kesmediğimiz kürt milletinindir." şeklinde tehdit ve, bariz halkı kin ve düşmanlığa tahrik suçu işleyen bir rezilin cümlesi.

  bu kadar açık bir suçun yargılamasında savcının "alçak kelimesi, tdk'da yüksekte durmayan anlamına gelir, hakaret suçu yok" demesi de büyük olasılık tabii. 1933 almanyasındayız resmen.
 • daha 6 ay öncesine kadar hdp ile kucak kucağa oturan, birbirlerine çözüm süreci kapsamında ilan-ı aşk eden bir parti mensubunun açıklaması.

  siz bakmayın bunların bugün düşman göründüklerine, omurgasız olduklarından çıkar için her zaman tekrar yanyana gelebilirler.
 • akp hdp ittifakinin en buyuk kaniasdfghjkl
 • "sandık, sandık" diye bir yerlerini yırtan adamların yine "kendilerine müslüman" olduğunu gösteren beyan.
 • tayibizim tarikatinin bir adet omuriliğiyle düşünen belediye başkanı.
  tanım: ben de seni kardeşim olarak görmüyorum.
 • hassss!!!... anladın sen onu!

  bazen küfür söylenmesi gerekenlerin toplamına denk gelecek kadar anlatım olanağı sunabiliyor...bu da tam ondan. tam en derininden olacak şekilde siyasal demokrasi düşmanı.
 • tertemiz insanları ve verdikleri tertemiz oyu leş ağzına alabilen yaratık beyanı. sen kimsin lan oyu sebebi ile insanları eleştirecek hatta hakaret edeceksin. akp'ye hala oy veren malın önde gidenidir diyor muyum ben? demiyorum bir bildiği var hala veriyor diyorum.
 • akp, sonunun hdp'nin elinden olacağının uzun zamandır farkındaydı. bu tarz lafları, hatta daha ağırını akp'nin ağır topları da kullanmamış olsa bir belediye başkanı der geçersin. ama bunun bir mantığı var, akp vuruşarak düşüyor. alçak da sizsiniz, şerefsiz de sizsiniz. türkiye'yi birbirine katmayı göze aldığınız iktidarınızın sonunu hdp getirecek. bunlar son çırpınışlarınız. bu iktidarın sonsuza kadar süreceğine çok kişiyi inandırmıştınız. ne yaparsak yapalım akp düşmeyecek, 2023'te, hatta 2071'te bile iktidar olacaktı. barışa, demokrasiye inanan %13'le saltanat yıkılabiliyormuş, bunu tüm türkiye'ye hdp gösterdi. gidicisiniz gidici. batarken bizi de götüremeyeceksiniz o bataklığınıza.
 • haberin tamamina bakinca propagandasini kardeslikten cok, din ve din kardesligi ustune kurdugu goruluyor baskanin. boylece akp'ye oy vereni musluman, hdp'ye oy vereni dinsiz ilan ediyor ve onlarla isim olmaz, alcak onlar, pis ipneler modunda, bi de gundogmus ilcesine iyi gelecegini iddia etmis, uzatmasaymis iyiymis.