şükela:  tümü | bugün
 • terörist militanlara uygulanan şey yapılmalı. ıdam yasal degil maalesef ileri demokrasi ülkemizde. o yüzden o 5 küsür milyon insanin müebbet hapisle cezalandirilmasi lazım. ha bu arada sadece bunlar da değil. akpartiye oy vermemiş herkes teröristtir. ülkemizin dünyadaki liderliğini pekiştirmek istiyorsak ivedilikle yapılması gereken ilk şey hapishane kontenjanlarinin acilen 50 milyon uzerine çıkarılmasıdır. türkiyede akpartiye oy vermeyenleri çıkarırsak en az bi 55 milyon kişi kalıyor. akpartiye oy vermis ailelerin 18 yaş altı çocukları veya akparti gönüllüsü olup çeşitli şartlardan ötürü seçimde oy kullanamamis kişilerin de acilen yargilanip muebbetle cezalandirilmasi lazım. biz terörden çok çektik arkadaşlar. merhamet etmemeliyiz!

  başlık başa kalmış...
  edit2: ciddiye alıp küfreden, savcılığa şikayet için fırsat kollayan canı sıkılan muhalif tipler için not: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz.
  edit3: duygularımıza tercüman olmuş diye eli beğen tuşuna giden akboylar. size zaten hiçbişey diyemiyorum. safi döl israfları sizi...
 • al sana bir sperm israfı daha .
  ah ki ne ah
  şeytan bile işlemedi böyle büyük bir günah ,annen ve babanın seni yaparken işlediği günah kadar.
 • (bkz: nüfus mübadelesi)

  suriye ve ıraktaki türkmenleri alalım. bunları suriyelilerle birlikte yollayalım. madem ülkenin bölünmez bütünlüğüne kastın var. madem kendini bu vatana ait hissetmiyorsun. madem devlete katil diyorsun. hala neden mecliste utanmadan sıkılmadan büyük türk milleti naralarıyla ant içiyorsun?
 • şimdi bunların kaçı pkkyı sevdiği için hdpye oy vermiş kaçı hdpyi sevdiği için hdpye oy vermiş.

  ayrıca, bunların kaçı bilerek ve isteyerek, kaçı mecburen oy vermiş ?

  önemli olan bunlar.

  artık biz faşist bir ülke değiliz. demokrasi ve cumhuriyetin olduğu özgür ve bağımsız bir ülkeyiz.

  haa eskiden olsa baş kaldıranın başı kesilir mevzu kapanırdı.

  ama şimdi ise, yok demokrasi, yok adalet, yok insan hakları, yok hukuk, yok uluslararası hukuk gibi bi sürü kasara var.
 • hdp'nin izlediği politikalardan bihaber olan, sadece kürt olduğu için hdp'ye oy veren kitlenin büyüklüğü düşünüldüğünde suçlanması beyhude olan saf yurttaşlardır.

  ne zaman ayrılıkçı olmayan ve pkk terör örgütüne göbekten bağlı olmayan bir kürt partisi çıkıp kitlesel destek görür, hdp zihniyeti de o zaman biter.
 • nufus mudadelesi diyen oc, haklisin.. siktir git orta asyaya.... senin gibi oc irkcilarin bu ulkede yeri olmamali! halklarin kardeslerine inanan herkese bu topraklarda yer var...
 • silah zoru , tehdit ve benzeri baskılarla ve engellemelerle kafadan 700-800 bin oyu da çalınmıştır..

  şırnak gibi bir yerde mhp'ye yüzde 4 oy yazılmış mesela..

  artık gerisini sen düşün rıfkı kardeş..
 • barzani türkiye'ye gelince kürdistan bayrağı çekenlere ve onlarla ittifak yapanlara laf etmeyen tiplerin ülkeden kovmak istediği seçmenlerdir.
 • asacaklarmış keseceklermiş de, müebbet vereceklermiş de mübadele yapacaklarmış da hadi yap bakalım, kendine uzatılan her yarağı hıyar sanıp ağzına sakız eden götoğlanı foşik ergen seni.
 • bir tane giresunlu arkadasim vardi yaptigim is nedeniyle konustugum, sayisiz yardimda bulundum maddi manevi, hic siyaset konusmazdik, bir gun bir gazete haberi uzerinden konusurken kurt sorununun cozumu.hakkinda herkes fikrini soyledi, bu arkadas aynen sunu soyledi "atom bombasini atican komple dogu, guneydoguyu ortadan kaldirican", kurtlerin hepsi pkk'liydi onun gozunde, hayatimdan cikardim ama ulkenin neredeyse yarisi boyle dusunuyormus.....yaziklar olsun.