şükela:  tümü | bugün soru sor
 • iyi ki vermemişim.
 • kime oy versem hep pişman ediyor beni. bundan seneler evvel akp’ye oy vermiştim ve akp terör örgütü pkk ile masaya oturmuş, terör örgütü fetö ile ortaklaşa ordu mensuplarını hapse atmıştı. pişman oldum.

  sonra mhp’ye oy verdim. pkk ile masaya oturan akp’ye yancı oldu. pişman oldum.

  hdp’ye oy vermedim ama verseydim muhtemelen akp veya mhp’ye oy vermiş gibi hissederdim. türk milliyetçisi bir vatandaş olarak bütün partilerin terörden çıkar sağladığını ve rüzgarına göre karşısında veya yanında yer aldıklarını görmüş oldum. hepsi birbirinin laciverdi maalesef...
 • bu insanlara 10 sene yeni bir şoven propagandayla nesil yetiştirme fırsatı verildi. bunun zirvelerinden birini doksanlarda çocuk birliklerinden sözettiği iddia edilen pkk paçavralarına bakılırsa 2015 yazında güvenlik birimiyle çatışan orta okul çocuklarında gördük.

  şimdi hdp'nin sesi kısılsa, bu insanlar özeleştiri mi yapacaklar yoksa çocukları silaha mermi sürmeye devam mı edecekler.
 • 2015 kasim secimlerinde chp ye oy vermistim. pismanim. hdp ye verseymisim bi ise yarayacagi yok ama en azindan 'sikerler' turu bi tepki oyu olmus olurdu.

  ek not: 2019da boykotsporluyum. ulkedeki her turlu kurum ve kurulus secimlere katilcaz dese bile her turlu boykot.

  edit: 2015te hkp ye oy vermek de bi an aklimdan gecmisti, ona vermedigime de pismanim.