şükela:  tümü | bugün
 • evet herhangi bir entrynizde hdp'yi pkk'yı eleştirdikten maksimum 2 gün içinde bir online terörist gelip nick altınıza aktroll yazar ve bunu yapanları incelediğinizde kişinin hdp'li ve de dağa çıkmaya gözü kesmeyen teröristliğini online olarak halkı bölmek,nefret ve kin saçmak için sözlük üzerinden yapmaya çalıştığını hemen görürsünüz.

  pkk'dan nefret edenlere yaptıkları bir itibarsızlaştırma türü.tabi bu hareketi her fırsatta özgürlük,fikir özgürlüğü gibi kavramlara sığınarak kendillerine karşı gelicek tepkileri minimuma indirmeye çalışırken o kadar yüzsüz ve utanmaz hale gelmişler ki bu kavramlar sadece onlar için var edimiş gibi düşünüp kendileri ve kendileri gibi düşünmeyenlerin en ufak bir eleştirisine 1 saniye düşünmeden bir nick altı trollu tarafından nickinizi kirletirler

  tabi bunların ithamlarına cevap vermek yersiz adama bakıyosun belki 50 kisiye yapmış aynısını ve tek kişi değiller adeta bir örgüt gibi birbirlerini sürekli destekleyip kendilerinden olmayanlara her fırsatta saldırı çabasında yaşayan bir oluşum.

  peki böyle yaparak ne ellerine geçiyor ? insanları kendilerinden daha çok tiksindirerek iğrençliğin zirvesine ulaşıyorlar.kendilerinin şahsında kürt halkının tamamını zan altında bırakıyolar herhangi biri böyle şeyler sonrasında bu pkk'lı teröristlerden nefret etmekten ziyade bu nefretini kürt halkına da yöneltebilir her fırsatta bize ırkçılık yapıyosunuz diye ağlayanlar ırkçılığın faşistliğin alasını yapıyor.
 • cumartesi sabahı mesaiye kalmış aktroll beyanatı.
  diyelim ki aktroll değil.
  lan oğlum cumartesi sabahın köründe aklına böyle şeyler mi geliyor?
  git dışarda dolaş, insanları sev, kuşları, ağaçları, böcekleri sev.
  ailenle gezmeye git, manitanla sinemaya git.
  işte bunlar hep sistemin sorunu.
  böyle mal gibi çocuklar yetişiyor son zamanlarda.
 • hdp'ye oy verenleri online terörist ilan eden bir ak troll gördüm sanki...

  tanım: ne yaparsanız yapın bazı kafaların asla değişmeyecek.
 • vallahi bravo sizden korkulur arkadaş biz birinden kaçmaya çalışırken hepsini üstümüze topladık neyse kafanıza göre takılın.

  ayrıca evet pkk'yı terör örgütü olarak görmüyoruz,sırtımızı pyd'ye ypg'ye yasladık diyenleri ve bunu savunanları destekleyenleri terörist olarak görüyorum zaten de öyle değilmisiniz birbirimizi kandırmayalım sizler bu vatanın parçalanmasını isteyen insanlarsınız.