şükela:  tümü | bugün
  • onlarca yabancı ve kaliteli işler yapan torrent siteleri varken kullanılması saçma olan, gereksiz site. elin liselilerine kazandıracağıma gider zamunda kullanırım kimse kusura bakmasın.
  • denemekte olduğum tracker. sitesindeki yoğun koyu renk içeren arka plan çok göz yoruyor. torrent arşivi fena değil. box setler güzel. özellikle türkçe olanları.

edit: para verip vip olanları bir kalemde silebilen sitedir efendim kendileri. yok güya ben şikayet etmişim de bilmem ne. arkadaşım şikayet edeceğim siteye neden para verip aylık üye olayım ki. böyle bişey nerde görülmüş. şikayet falan etmediğim halde güya paypalın demesine inanıp üyelik siliyolarmış. en azından insan silmeden bi sorar veya kanıtlar şikayet ettiğimi. direk hesap silmekte neymiş. login olamayıp yöneticiye msj atınca cevap yazdılar ama yazdıklarını geri cevap da gönderemez halde yolladılar emaili.neyse hesabı silsinler efendim sanki tek torrent sitesi burası. nacizane tavsiyem adam gibi tracker bulun ben bunları hiç beğenmedim. vakit kaybı diyorum.
  • merhabalar;

türkiye deki birçok torrent sitesinin aksine hedeflerimizi açılmadan önce yönetim kadromuzla birlikte belirledik. hiçbirizi şansa bırakmadan yoğun çalışma tempomuzla " daha iyisi nasıl yapılır ? " ilkesini benimseyerek misyonumuzun ilkelerini düzenledik.

üye alımımız açık... üye olan her kişiye 1 adet davetiye ve 10gb upload kredisi ekleniyor. hdturk rip grubumuz sizler için değerli zamanlarından çalarak rip yaparak hizmetlerini sunmaktadır. sitemizde görev almak isteyenler için gerek dj, gerek ripper, gerekse uploader olmak üzere kapımız sonsuza kadar açıktır. yöneticilerimiz sürekli aktif olmakla beraber, sizleri en hızlı biçimde anlayıp, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilecek kapasiteye sahip niteliktedirler.

eğer sizde biran önce aramızda yerinizi almak istiyorsanız http://www.hdturk.org/ bekleriz...

" güncel paylaşımın tek adresi " diyerek çıktığımız bu yolda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. gelin çıktığımız bu yolculuğumuza sizde katılın.

http://hdturk.org/signup.php?

sevgi ve saygilar hdturk.org yönetimi.

üsteki tanıtımı yazdıgım ıcın 5 gb upload hediyesi alacagım guzide torrent sitesi

(bkz: bonkörlük)
  • kesinlikle liseliler tarafından yönetilen web sitesi. kimse bulaşmasın. 3 senelik hesabımı sildiler.
  • liseli ergenler tarafından yönetildiği tarafımca onaylanmış torrent sitesi.yöneticiler kendilerini askerde falan sanıyorlar amk.haklı olduğum konuda zora düşünce hemen mesajlarımı sildiler.hey yavrum hey, oradan mesajlarımı sildiniz de susturdunuz mu şimdi beni?
  • davetiyesi varsa bir adet rica ettigim sitedir.
  • davetiyesini aradığım torrent sitesi
  • atılmışım meğer, şimdi tekrardan davetiyesini aradığım sitedir.
  • beni de atmışlar. yok mu davetiyesi olan.