şükela:  tümü | bugün
  • 8284 nesilden gelen bir suşi. japonya'nın kayseri ilinde dünyaya gelmiş manga çizip japonca bilen neşeli insan. hani seviyemi koruyayım dedim ama dayanamayacağım yapacağım sanırım:

https://www.youtube.com/watch?v=llexnaixv1g
  • sözlük yazarlarını lokum ile beslemeyi seven düşünceli ve takip edilesi bir yazar.
  • bira - midye dolma zirvesini bira - lokum zirvesine çeviren macır.*
  • habibilere dikkat etmesi gereken badim. habibisine değil, entarili şebaplara.
  • facebook'umun rte'si olan badim. profilimi yıkıp yerine avm yapmak istiyormuş. ama şunu unutmasın hali hazırda arkadaş listemde zorla tuttuğum %50 var. biz onları da sayfasına yıkmasını biliriz. işi oraya getirmesin.

entri girmesini senden öğrenecek değilim !!!
  • kızıl saçın en çok yakıştığı insanlardan biri olan yazar. 24 saat konuşsa 24 saat sıkılmadan dinlerim. o derece tatlı bir sohbeti ve içtenliği var.
  • renkli sima, 8284'ün arasından koptu da geldi. aferim ssg.
    kızıl olduğunu sonradan idrak ettiğim gizlikızıl. saç kısa ya ondan hacı abla, yoksa saçların iyiydi, güzeldi, kızıldı.
  • birine feci benzetiyorum, hala kim olduğunu çıkarabilmiş değilim. organizatörlüğün paçalarından aktığı, güzel muhabbetli ve güzel saçlı insan dişisi.
  • gerçekten kızıl saçlı olan yazar. kendisini zor parçalarda mikrofonu elimden alıp * şarkıyı çok güzel söyleyen neşeli bir o kadar sempatik güzel bağyan.
  • atalarının avrupa'da dük olduğunu iddia eden, türkiye'de düşes ünvanı için muhtarlığa başvuru yapan yazar. rahatına düşkünlüğü ile acaba dedirtir.
    yaslanacak yeri olmadan oturmaz, zalım.