• rastakhan's rumble expansion'ı gelince ben de biriktirdiğim goldlarla 55 pack aldım. dünden beri açmak için bekliyorum. kendi kendime heyecan yarattım. açınca editleyeceğim.

edit: yahu 55 packte 2 legendary ne demek, sadece 2.
    118 kartı da disenchantladım, 845 dust geldi.
    sinir krizi geçiriyorum, kahrol blizzard.
  • yeni genleşme paketinin starı zul'jin muhtemelen. bildik o eski spell hunter'a sadece zul'jin ekliyorsunuz ve oyunun ilk yarısında çekebildiğiniz sürece neredeyse yenilmez oluyorsunuz:)
  • 6 hediye pack ve 57 tane de gold ile aldığım 57 pack ile beraber toplam 63 pack açtım. sonuç : 6 leg ve 21 epic. dust olarak sadece common ve rare lerden vardı. epiclerin tamamı farklı çıktı. otk paladin destesini biraz oynadım ama aggro sağolsun bitirdi beni. buarada rank 5-leg arası oynuyorum sürekli. grind yapmam sadece fun destelerle takılırım. meta oturana kadar arena oynayacağım her zaman ki gibi. gördüğüm kadarı ile aggresif deckler yine metada olacak. spell hunter god tier deck olma yolunda ilerliyor buarada ama olamayacağına eminim. zul'jin kartı maalesef yeterli değil.
  • bana mı denk geliyor bilmiyorum ama ranked oynarken rakiplerin yarısı hunter gelen oyundur. rastakhan ile beraber pek çok oyuncu zuljin ile oynamaya çalışıyor, hem deste güçlü gibi hem de zuljin'in efekti ilgi çekici tabii.

ben aşırı agresif bir warlock destesi buldum, ucuz ama etkili, heal yok, boardu adamla doldur, bunları büyü ile buffla, eldeki kağıtları da başka büyü ile buffla, hasar verici büyüler ve charge adamlarla kafaya vur gitsin. çoğu rakip ilk turdan itibaren savunmada kalıyor. masayı temizleyebilen bir tur sonra yine 3-4 adamla karşılaşıyor. aggrolock fena değilmiş. ucuz ve (şimdilik) etkili. her zamanki gibi: yeterli dust yoksa meta oturana kadar gaza gelip kağıt bozmayın ve yapmayın. bol şans.

### aggrozoo
    # class: warlock
    # format: standard
    # year of the raven
    #
    # 2x (1) acherus veteran
    # 2x (1) argent squire
    # 2x (1) fire fly
    # 2x (1) flame ımp
    # 2x (1) grim rally
    # 2x (1) kobold librarian
    # 2x (1) saronite taskmaster
    # 2x (1) soul ınfusion
    # 2x (1) soulfire
    # 2x (1) voidwalker
    # 1x (2) prince keleseth
    # 2x (3) doubling ımp
    # 2x (4) saronite chain gang
    # 1x (4) spellbreaker
    # 2x (5) doomguard
    # 2x (5) fungalmancer
    #
    aaecaf0gavıfnoıcdjd3bpufzgfccovcapvlapxoavlqathhavt3atp4atyga+ymawa=

edit: destenin yeni olmadığını söyleyen olmuş, evet zaten yeni demedim, şu anki metada ilave edilen kağıtlarla güncellenmiş bir zoolock destedir. buldum dediğim de ilk kez bulan ben değilim, etkili bir deste ve bu ucuz olduğu için tavsiye ediyorum, bol şans
  • hediye deckler ve aldığım 2 deckten 2 legend çıkardım lol

edit: pack olacak onlar
  • 28 paketten halazzi ve bwonsamdi açtım, şu anda ikisi de işime yaramıyor maalesef. az birikmiş dust vardı, acımadım oondasta craftladım, ki mojomaster zihi* ile birlikte bence paketteki en iyi ve çok yönlü neutral leg kendisi. halihazırda kullandığım recruit/deathrattle hunter destesine çok tatlı oldu. ranked fazla oynamadım şimdilik, ama brawliseum'da 9 win gördüm ki hiç fena değil. tinerci kılıklı zoolocklar ve hiperaktif rogue desteleri harici rakipleri gayet güzel tokatlıyor. bilgisayar başına geçince bi ara eklerim buraya
  • öyle bir algoritması vardır ki yenilmezim diye düşündüğün anda üst üste yenilgiler tattıracak rakipleri karşına çıkarır daha sonra bunu iyi hırpaladık birazda yenebileceği rakipler çıkaralım da küsmesin garibim moduna geçer. strateji ve zekadan önce paranın konuştuğu oyundur.
  • oyuna ara verip geçen yaz başında döndükten sonra en keyif alarak oynadığım desteler recruit/deathrattle hunter ve big druid'di. ikisiyle hayatımda ilk kez rank 1'e çıkıp legend'ı zorlasam da daha ileriye gidememiştim.

bu iki tip deck'in durumları ne şu anda? 4.5k dust var ama son expansion'dan sadece adını hatırlamadığım druid legendary'si çıktı. etkisi ne oldu bu expansion'ın bu deck'lere? yardımcı olabilecek olursa çok sevinirim.
  • bir zamanlar tutkunu olduğum oyun sonra dini imanı paraya çevirdiği için oynamayı bıraktım.
  • dün akşam hunterım ile tawernde 12 win aldığım karşılığında 2 pack ve 400 gold veren oyun
hesabın var mı? giriş yap