1. american woman denilince aklımıza gelen taş hatun. yakında johnny depp ile beraber from hell isimli korku filminde arz-ı endam edecek güzellik. hem de 1800'lerin sonunda londra'da yaşayan bir sokak fahişesi rolünde.
  2. suratının sundugu ifadeyle ve kemik yapısıyla saf otantik amerikan dreamgirl olgusunu pekistiren aktris. kendisini kucukken ponpon kızların lideri, pubescent oglanların ilk fantazisi ve dudaklarına surdugu cilek aromalı lipglossuyla hayal ediyorum.
  3. the spy who shagged me filmindeki sokakta dans sahnesiyle belleklerimize kazinan, 30'u asmis yasina ragmen citir gorunumunu muhafaza eden oyuncu.
  4. kipkirmizi elma yanakli ve rahatsizlik verici derecede beyaz gorunumlu bir cesit amerikan organizmasi.
  5. kafasi o kadar buyuktur ki, gunun birinde fazla sismeden patlayacagini tahmin ediyorum. umarim boyle birsey olmaz, kafasi patlamaz. cok guzel filandir hakikaten, ama kafasi cok buyuktur, neden bilmem.
  6. her daim çıtır görünümlü cüretkar oyuncu. sevişme sahnelerindeki inanılmaz performansı, aşırı istekli görünümü bazen kendini gerçekten kaptırdığı yönünde bir kanı oluşturmuştur bende. hastasıyım. terrified filminde bir sahne vardır ki hatun üstünde elbisesi varken iç çamaşırını çıkarıp, yerde sırt üstü yatan adamın yüzüne oturur. olaylar bir gelişir bir gelişir ki sormayın.

heather graham hakkında bilgi verin