şükela:  tümü | bugün
  • 19 mayis 1992 dogumlu ingiliz kadin tenisci. us open 2009'da junior klasmaninda $ampiyon oldu. 2010 yilini 209. sirada tamamladi.
    http://www.heatherwatson.co.uk/
  • japonya açık finalinde chang kai-chen’i 7-5/5-7 ve 7-6’lık setlerle mağlup ederek 24 yıl sonra turnuva kazanan ilk britanyalı oldu.
  • 2011 yilinin ba$inda siralamada 200 civarinda seyrederken 2013 yilinin ba$inda kendisini 50. olarak gordum. bu 2 senelik sezondaki kariyerine bakiyorum bi wta $ampiyonlugu, uc tane de itf $ampiyonlugu kazanmi$. nasi 150 sira birden yukseldin bacim sen? tenisin anlayamadigim $eylerinden. diger kizlar armut topluyordu zaar. hingis felan varken iyiydi ya... :(
  • neden bilmiyorum ama ingiliz basınının laura robson kadar pohpohlamadığı vasat tenisçi.

aralarında sadece 2 yaş fark var, ikisinin de elle tutulur bir başarısı yok ve büyük ihtimalle gelecek de olmayacak ama...
  • indian wells'te (bkz: agnieszka radwanska) yı yenerek kariyerinin en önemli galibiyetlerinden birini alan ve ilk kez premier seviyesinde bir turnuvada dördüncü tura yükselen tenisçi...
  • iyi emeklerse yurur, gelecek vaat ediyor.
  • wimbledon'da seyircinin de desteğini alarak serena williams'ı oldukça zorlamış ingiliz tenisçi. son sete 3-0 la hızlı bir giriş yaptı ve 5-4 de iken kendi servisi ile maçı bitirebilirdi ama serena williams iyi bir geri dönüş ile genç tenisçiye şans tanımadı ve 5-7 ile maçı bitirdi. kadınlar tenisinde geleceğe dair ingilizlerin en önemli umudu denilebilir, sağlam bir savunması var.
  • (bkz: wimbledon 2015) üçüncü turunda serena williams ı yenmeye iki puan kadar yaklaşan tenisçi; kazansaydı 1979'dan beri dünya 1 numarasını yenen ilk britanyalı olacaktı ama bugün onun günü değilmiş, mental olarak güçlü, maçtan kopmasını beklediğim zamanlarda geri döndü, tam tersine maçı koparması gereken dakikalarda maçı koparamadı, servis kırma avantajına sahipken 40-0'dan servisini kırdırdı; tabii fiziksel olarak da geride kalması önemli, rakibinin açılı vuruşlarına yetişmekte zorlandı.
  • hakikatten izlemesi çok keyifsiz bir tenisçi; wta'de maçlarını izlemeye dayanamadığım ender tenisçilerden biri. gerçekten zorlanıyorum.