şükela:  tümü | bugün
  • seri devam ediyor. türk metal grupları yine en sert sahneden haykıracak.

12 mayıs cumartesi 15:00
    cenotaph - engulfed - sapık inek - hellsodomy - furtherial - one more page - strider

13 mayıs pazar 15:00
    burial invocation - ascraeus - forgotten - cidesphere - persecutory - grotesque ceremonium - till daylight

detaylar için
  • 1. gün cenotaph güzeldi. hellsodomy ise umut vaadedici. engulfed ise tekdüze ve sıkıcıydı.

2. güne gidemedim , ama gitseydim ascraeus ve forgotten izlemek iyi olurdu aslında.
  • artık türk metal alt kültür alemindeki en önemli organizasyon haline gelmiş serinin 7.sini yaşadık. her zaman olduğu gibi yok olduk. cenotaph ve engulfed yok edici şekilde çaldılar. ilk gruplar daha gençler ve gelişecekler umuyoruz. hellsodomy de iyiydi. furtherial'ın tarzı bana uymuyor sevemedim sapık inek de zaten sapık inek... klasik manyaklıklarıyla eğlendirdiler.

ikinci gün grotesque, persecutory iyiydi. cidesphere ve burial invocation da baya olay çıktı. herkes çok eğlendi ve mutlu oldu.

her zaman devam etmesi gerekiyor. heavy stage büyük olay. piyasası yeniden patlatan temel etken yıllardır kendileri...
  • konserlerde yer alan grupların performansları youtube'a bugün eklenmiş görünüyor, izlemek isteyenlere duyrulur efendim.