şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: cam yarmasi)
  • infected mushroom'un vicious delicious albumunde yer verdigi, raki esliginde gidecek parcalardan kategorisine ekledigim super eser. bi (bkz: stretched) , bi dancing with kadafi tadinda.
  • şu anda dinlemekte olduğum ve favori şarkılarımın arasına uçarak giren, her müzik türünü içinde barındıran garip bi şey; şarkı değil, sesler topluluğu denilebilir
    edit: sonuna doğru cıvıklaştı ama olsun yine de ilk 50me falan girer heralde
  • headbang yaptırabilecek kadar güzel gitar sololarıyla bezeli tribal terslik. ama 4.25'den sonrası sanki daha bi* güzeldir. aynı albümün diğer bi* sapıklığı için (bkz: change the formality)
  • şarkıdan öte bir şey, böyle kulaklıklar kafada, gözleri kapatıp dalınarak dinlenen cinsten.
  • adı üstünde ağır sıklet bir şarkıdır.
  • infected mushroom masterpiece'idir. efendim, öncelikle ortadoğudasınızdır. bir çocuk size geleceğini anlatır. verimli topraklarının nasıl kanlarla yıkandığından söz eder. sitemi, isyanı anlatır size. daha sonra oraya yardım yollamaya çalışan kuzey ülkeleri gelir. metal havalarını getirirler beraberlerinde. çocuk yine belirir. bu sefer sesi daha gürdür. umudu, mutluluğu anlatır.

derken amerikan progress başlar. küstaf gitar seslerini çıkarırlar. metal havasını domine eder bu ses. elektro konuşmaya başlar. herkes susar. drum'lar ayaklanıyor şimdi. hissediyorum. elektrolara katıldılar. ortam sessizleşir. çocuklar girer. ilk insandan beri savaş kokan toprakların çocukları tüm sesleri susturur. anlatır gücü, geleceğin onların olduğunu. binlerce yıldır kanayan ortadoğu kazanmıştır. hafif klasik gitar ile seremoni sonlanır.

huzur had safhadadır. kafası gelmiştir ve yatağa uzanıp bunu avatar gibi 3d'ye dökme zamanı gelmiştir. ciao sözlük.
  • hiçbir keyif verici madde etkisi altında kalmadan kafa güzelleştirmek isteyenler için tavsiye edebileceğim bir şarkı. çok güzel çok. daha iyi betimlenmişi için :

(bkz: üstteki entry)
  • infected mushroom un buzluktan henüz çıkmış callipponun tadındaki şarkısı. önce bir soğuğuyla dile yapışır sonra hafif ısıtır en sonunda portakal tadıyla, uyuşmuş ağızda hoş, biraz da garip bir tat bırakır. ayrıca bunu ismini vermek istemeyen bir izleyici snatch in sahnelerinden yararlanarak fevkaladenin fevkinde bir yayın akışına uydurmuş çok süpersonik olmuş.http://www.youtube.com/watch?v=db-3-tvjrxu