şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe spor kulübünün internet adresini duyurduğu organizasyonu.
    hedef 1 milyon üye
  • (bkz: fenerbahçe)
  • bir fenerbahçeli olarak başarılı olmasını istediğim kampanya ancak çok profesyonelce mi hazırlandı emin değilim.

http://hedef1milyonuye.com/ adlı bir siteye üye olmak bile imkansızken nasıl kulübe üye olacağız anlamış değilim. kullancı adı ve şifre almak için mail adresime aktivasyon kodu gelmesi 2 gün sürdü. gelen aktivasyon bağlantısına tıklayınca "üyeliğiniz başarıyla aktifleştirildi.giriş yapmak için tıklayınız." diye sitede ibare çıkıyor. kullanıcı adı ve şifreyi girince "üyeliğiniz aktif değil" diye bir uyarı veriyor. en basit forum sitelerinde bile sorunsuz bir şekilde yapılan işlem bu sitede eziyete dönüşüyor.
  • 2.000 tl karşılığında üye olan temsilci üyelerin oy kullanma hakkı olmaması nedeniyle bence çok bir anlam taşımayan kampanya. beşiktaşlı arkadaşlarımın çoğu kulüp üyesi, hem de bizdeki gibi fahiş paralar istenmiyor. düşünün istenen rakam 10.000 tl, bu rakama 100.000 üye bile zor, madem hedef 1 milyon üye o zaman da yap 2.000 tl ve temsilci üye asil üye ayrımı yapma o zaman mantıklı.

düşünsenize diyelim 5 yıl temsilci üyesin, sonra farkı (8.000 tl) yatırıp tam üye oluyorsun ama temsilci üyelikte geçen zaman sayılmıyor, zamanı geldiğinde divan kurulu üyesi de olamıyorsun.

bence bu kampanya fos çıktı, başkan beni yanılttı. ortada bir yenilik ya da kolaylaştırma da yok. şu şartlarda ben 2.000 tl verip temsilci üye olmam, 10.000 tl verip üye olacak adam zaten bu işlerle uğraşmaz. kaldı ki, benim kombine biletimin maliyeti 2.500 tl desen, nereden baksan dört yıllık kombine parası eder.

hesaplayan adam tribine de girdik bu arada ama harbiden uçuk rakamlar bunlar.

asıl devrim şöyle olur sayın başkan, bundan sonraki tüm üyelikleri 2.000 tl'ye çek, hem sürümden daha çok para kazanırsın hem de misal 50 tl olan aidat'ı 100 tl'ye çıkar. insanlar da üye olsun, kasaya para girsin.

beşiktaş'a üyelik bedeli 1.200 tl iken bizim nasıl 10.000 tl olur anlayamıyorum. götümüzden üyelik icat etmektense bu işi adam gibi rakamlara çekelim de insanlar fenerbahçe'nin gerçek bir parçası olduğunu hissetsin.
  • internet sitesinde formu doldurmadan önce bilgi alabileceğim hiçbir yer olmayan oluşum. belki ben telefonla bilgi almak istemiyorum, kafalardaki tüm soruları giderebilmek için bir "koşullar & sık sorulanlar" sorular vb. sayfası koymaz mı insan?
  • kulübün nasıl yönetildiğini net bir şekilde gösteren oluşum/site. artık en basit forumun bile web sitesi bundan çok daha profesyonel. belli ki hiçbir ön çalışma yapılmamış, üzerinde yeterince düşünülmemiş. ayıptır, insan utanır..
  • bir rte varyantı olduğu artık net bir şekilde görülebilen aziz yıldırım'ın yıllardır hayalini kurduğu hedef.

doldur amk doldur kulübü sana biat edecek yüz binlerle. oradan da artık yeni türküye gibi yeni fenerbahçe'ye yürürsün.

gideceksin başkan.
  • temsili üye diye bir saçmalık çıkartmışlar. kongre üyesi görünümlü taraftar kart neredeyse. oy kullanamadıktan sonra ne anlamı var?

ben bir beşiktaşlı olarak 1200 tl vererek 1 senede oy kullanma hakkı olan bir kongre üyesi oluyorum. fenerbahçe'nin bu projesinde sanırım 2000 tl vererek oy kullanma hakkın bile olmuyor.

bu açıdan bakınca taraftarı ütecek yeni bir para tuzağı gibi görünüyor. ve kimsenin rağbet göstereceğine inanmıyorum.